Genç Gelinlik & Organizasyon

E-posta Gönder

Genç Gelinlik & Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Genç Gelinlik & Organizasyon Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  6 hafta

Genç Gelinlik & Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Genç Gelinlik & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Şapka, Şemsiye


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Genellikle prenses model tasarlıyoruz.

Genç Gelinlik & Organizasyon Hakkında

Vücut tipine göre gelinlik seçimi nasıl yapılmalı? Sorusunu bütün gelinlerimizden duyuyoruz. Aklınıza takılan bütün soruların yanıtlarını Kıbrıs’ta 5 yıldır veriyoruz. Türkiye’de belirli kurslardan eğitim aldık. Kurulduğumuz günden beri her bedende evlenecek olan gelinlerimize hizmet veriyoruz.

Hayal ettiğiniz gelinliğiniz gelinliğe kavuşmanız için iki yol bulunmakta. İster sizin için özel tasarlanmış, tam sizin vücut tipinize uygun bir gelinliği baştan yaratırız. İsterseniz de hazır gelinlik modellerimizden, hayallerinizin gelinliğini bulabilirsiniz. Tarzınıza uyacak gelinliğin yanında, gelinlik seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar var. Düğünün gerçekleşeceği mekanla gelinliğin tarzının uyuşması önemli bir nokta. Sahil kesiminde yapılan bir gelinlikte, prenses model bir gelinlik tercih etmemelisin. Merak etmeyin biz sizler için her konseptte gelinlikler hazırladık. Diğer önemli nokta ise vücut tipinize uygun gelinliğin tercih edilmesi. Gelinlik modellerinden balık kesim, Prenses ve elbise formundaki çeşitlerimizi fotoğraflarda görebilirsiniz.

Biz en çok prenses model gelinlik tasarlamayı seviyoruz! Çünkü sizin o gün prensesler gibi hissetmenizi istiyoruz. Kullandığımız Amerikan saten kumaşlar, Fransız danteller, ipek kumaşlar gelinliklerimize farklı hava katıyor. Bu kumaşların dışında Türkiye’de üretilen kumaşları da çok fazla kullanmaktayız. 3000-4000 TL’den başlayan gelinlik fiyatlarımız kumaşa, kullandığımız tüllere göre değişiyor. Gelinliğinizi tasarladıktan sonra 6 hafta içinde teslim ediyoruz. 1-3 prova arasında gelinliğiniz hazır!

Gelinliğiniz yanında gelinliğinizin en güzel aksesuarı olan duvağınızı da bizden temin edebilirsiniz. Uzun duvak modelleri, kısa duvak modellerini gelinliğinize uygun olarak seçebilirsiniz. Ayrıca aksesuar olarak sizlere eldiven, gelin buketi, şemsiye ve şapka sağlıyoruz.

Biz en güzel, en harika gün düğün gününüz olsun istiyoruz. Bu yüzden bizimle iletişime geçin istiyoruz. Formu doldurun, beraber gününüzü güzelleştirelim.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Vadili Akdoğan Anayolu Üzeri Genç Petrol Yanı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Genç Gelinlik & Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.