Gelincik Moda Evi

E-posta Gönder

 • Maltepe, İstanbul.

Gelincik Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Gelincik Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Gelincik Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Gelincik Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  3-5


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Gelincik Moda Evi Hakkında

İstanbul’da hizmet verdiğimiz Gelincik Modaevi içerisinde düğün, kına gecesi ve nişan gibi tüm özel günlerinizde hayalini kurduğunuz modelleri sizin için özel olarak tasarlıyor ve beğeninize sunuyor. Tarzınıza en çok yakışacak modelleri, büyük bir ustalıkla dikiyor ve ışıltınızla göz kamaştırmanızı sağlıyoruz. Siz de çalıştığımız diğer gelinler gibi rüyalarınızın gelini olmak için bizimle çalışabilirsiniz.

İşinde uzman, deneyimli ve güler yüzlü bir kadroyla birlikte çalışıyoruz. Aile sıcaklığı sunduğumuz mağazamız içerisinde özel dikim tasarımlarımızı hazır model ve isteğe özel tasarlama üzerine iki farklı şekilde hizmetinize sunuyoruz. Her bütçeyi düşündüğümüz için de satış yapmamızın yanı sıra kiralama olanağımızla da size yardımcı oluyoruz. Kaliteli kumaşlar kullanarak trend olan tüm gelinlik modellerini mağazamız içerisinde bulunduruyoruz.

Düğün öncesi sizi modaevimiz içerisinde ağırlayarak gelinlik tercihine birlikte karar veriyoruz. Satış danışmanlarımızın tecrübeleri doğrultusunda size yol gösteriyor ve vücut hatlarınıza en uygun gelinliği bulmanıza yardımcı oluyoruz. İstediğiniz tüm gelinlikleri kolaylıkla tasarlıyoruz. Vücut ölçülerinizi alarak kalıbınızı hemen kağıt üzerine çıkarıyoruz. Gelinliğinizde hangi kumaşı kullanmak istediğiniz konusunda önce size danışıyoruz. Danteller, transparan tüller, çiçek desenleri, parlak taşlarla farklı stillerle çok sayıda model üretiyoruz. Gelinliğinize uygun duvak tasarımı yaptığımızı da mutlaka belirtmek isteriz. Ortalama 1 ila 3 prova içerisinde gelinliğinizi hazırlayarak size söz verdiğimiz tarihte teslim ediyoruz.

Hayatınızın en anlamlı zamanlarından biri olan düğün gününüzde üzerinizde Gelincik Modaevi imzasını taşıyan bir gelinlikle “Evet!” demenizi istiyoruz. Siz de İstanbul gelinlik mağazaları içerisinde yer alan modaevimizin birbirinden güzel tasarımlarına göz atmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak kolayca bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.