Gelincik Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Maltepe, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 3-5
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Loresima Moda Evi By Şennur Kosif
41 9

Ümraniye

Loresima Moda Evi By Şennur Kosif

1 hafta
Özel Dikim
Nurcan Ege Wedding Dress
699 25 93

Kadıköy

Nurcan Ege Wedding Dress

1 hafta
Özel Dikim
New In Style Moda Evi
102 10

Kadıköy

New In Style Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

İstanbul’da hizmet verdiğimiz Gelincik Modaevi içerisinde düğün, kına gecesi ve nişan gibi tüm özel günlerinizde hayalini kurduğunuz modelleri sizin için özel olarak tasarlıyor ve beğeninize sunuyor. Tarzınıza en çok yakışacak modelleri, büyük bir ustalıkla dikiyor ve ışıltınızla göz kamaştırmanızı sağlıyoruz. Siz de çalıştığımız diğer gelinler gibi rüyalarınızın gelini olmak için bizimle çalışabilirsiniz.

İşinde uzman, deneyimli ve güler yüzlü bir kadroyla birlikte çalışıyoruz. Aile sıcaklığı sunduğumuz mağazamız içerisinde özel dikim tasarımlarımızı hazır model ve isteğe özel tasarlama üzerine iki farklı şekilde hizmetinize sunuyoruz. Her bütçeyi düşündüğümüz için de satış yapmamızın yanı sıra kiralama olanağımızla da size yardımcı oluyoruz. Kaliteli kumaşlar kullanarak trend olan tüm gelinlik modellerini mağazamız içerisinde bulunduruyoruz.

Düğün öncesi sizi modaevimiz içerisinde ağırlayarak gelinlik tercihine birlikte karar veriyoruz. Satış danışmanlarımızın tecrübeleri doğrultusunda size yol gösteriyor ve vücut hatlarınıza en uygun gelinliği bulmanıza yardımcı oluyoruz. İstediğiniz tüm gelinlikleri kolaylıkla tasarlıyoruz. Vücut ölçülerinizi alarak kalıbınızı hemen kağıt üzerine çıkarıyoruz. Gelinliğinizde hangi kumaşı kullanmak istediğiniz konusunda önce size danışıyoruz. Danteller, transparan tüller, çiçek desenleri, parlak taşlarla farklı stillerle çok sayıda model üretiyoruz. Gelinliğinize uygun duvak tasarımı yaptığımızı da mutlaka belirtmek isteriz. Ortalama 1 ila 3 prova içerisinde gelinliğinizi hazırlayarak size söz verdiğimiz tarihte teslim ediyoruz.

Hayatınızın en anlamlı zamanlarından biri olan düğün gününüzde üzerinizde Gelincik Modaevi imzasını taşıyan bir gelinlikle “Evet!” demenizi istiyoruz. Siz de İstanbul gelinlik mağazaları içerisinde yer alan modaevimizin birbirinden güzel tasarımlarına göz atmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak kolayca bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

İletişim

Nevin Ayan

  • Adres: istanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!