Asyanur Gelinlik

E-posta Gönder

  • Maltepe, İstanbul.

Asyanur Gelinlik Hakkında

Hayatınızda unutulmaz izler bırakmak için çıktığımız yolculuğumuzda Asyanur Gelinlik markasıyla size hizmet veriyoruz. Özel günleriniz için gelinlik, kına gecesi elbisesi, nişanlık ve abiye tasarımları yapıyoruz.

İstanbul gelinlik mağazaları arasında ismimizden başarıyla söz ettirmemizi profesyonel bir ekiple birlikte çalışmamıza borçlu olduğumuzu biliyoruz. Her zaman en özgün tasarımları bulundurmaya gayret gösterdiğimiz mağazamız içerisinde zevkinize uyan bir modeli rahatlıkla bulacağınızı düşünüyoruz. İster hazır modellerimizle isterseniz de özel dikim tasarımlarımızla içinize sinen bir gelinlikle düğün gününüzde göz kamaştırabilirsiniz.

Düğününüz için gelinlik bakmaya modaevimize geldiğinizde sizi güler yüzlü bir şekilde karşılıyoruz. Her gelin gibi sizin de hayalinizde bir model olduğunu düşünerek beğendiğiniz tarzlar üzerine uzun uzun konuşuyoruz. Mağazamızda bulunan modelleri, daha önce yaptığımız özel tasarımları size göstererek aklınızda hizmet kalitemize dair fikir oluşmasını istiyoruz. Her zaman beklentilerinizi karşılamak istediğiniz için tercihi ve kararı sizin zevklerinize bırakıyoruz.

Dantel kollar, transparan detaylı gövdeler, kalp yakalar, ince askılı modeller, saten kumaşlar, kabarık prenses stil gelinliklerle her tarza hitap ediyoruz. Düğün konseptiniz doğrultusunda içinize en çok sinene karar verebilirsiniz. Hazır modellerimizi tercih ederseniz tadilat gerekiyorsa yapıyoruz. Özel dikimlerimiz için ise önce vücut ölçülerinizi alıyor ardından da yaklaşık 1 ila 3 prova içerisinde gelinliğinizi hazır halde size teslim ediyoruz. Gelinliğinize uygun duvak tasarımı yaptığımızı ve uzunluğu konusunda size fikir danıştığımızı da bilmenizi isteriz.

Siz de Maltepe gelinlikçileri arasında yer alan Asyanur Gelinlik’in şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle tanışabilirsiniz. Randevu ile çalıştığımız için formu doldurduktan sonra “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın. Hayatınızın en özel anlarında üzerinizde imzamızı taşıyan bir gelinlikle olmanızı diliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.