Miray Moda Evi & Kuaför

E-posta Gönder

Miray Moda Evi & Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Miray Moda Evi & Kuaför Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  5 hafta

Miray Moda Evi & Kuaför Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Miray Moda Evi & Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Miray Moda Evi & Kuaför Hakkında

Hayatınızın en özel gününde prensesler gibi görünebileceğiniz birbirinden farklı gelinlik modellerimizle hizmetinizdeyiz. Miray Moda Evi Yıldırım olarak İstanbul Bayrampaşa’da hizmet veriyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle işini titizlikle yapan bir ekibiz. Gelinlik modelinizi belirleme sürecinden son provanıza kadar isteklerinize harfiyen uyuyoruz.

Düğün günü istediğiniz görünüme ulaşabilmeniz için size doğru yönlendirmeler yapıyor ve gelinlik modelinizi sizinle birlikte belirliyoruz. Gelinlik modelinize karar vermediyseniz size birçok seçenek sunuyor ve modeli belirlerken her detayı göz önünde bulunduruyoruz. Düğün mekânınızdan konseptinize, vücut tipinizden organizasyon gerçekleştireceğiniz mevsime kadar her şeye dikkat ediyoruz.

Duvağınızın gelinliğin tamamlayıcısı olduğunu düşünüyor ve duvak modellerinde de size birçok alternatif sunuyoruz. En önem verdiğimiz detaylardan biri gelinlik ve duvağın renginin aynı olması gerektiğidir. Diğer bir konu da gelinliğin modeli işlemesi ve tarzı da duvak seçimimizi etkiliyor. Size en güzel yakışan modeli birlikte belirliyoruz.

Hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değil. Gelinlik ve duvak modelinizi belirledik. Şimdi de saç ve makyajınıza geldi sıra. Modaevimizde gelin saçı ve makyajı hizmeti de veriyoruz. Gelinliğinizin tarzından yaka modeline kadar her şeyi göz önünde bulunduruyoruz. Saçınızı yaptıktan sonra aksesuar ve duvakla sabitleyerek hazır hale getiriyoruz.

Gelinliğinizi seçtiniz ve artık hazırlık aşaması. Genellikle 3 prova yaparak gelinliğinizi size seçtiğiniz aksesuar, duvak ve taçla teslim ediyoruz. İster hazır model ister özel dikim seçeneklerimizle düğün günü masallardaki periler gibi görünmenizi sağlıyoruz.

Miray Moda Evi olarak gelin adayları tarafından tercih edilen Bayrampaşa gelinlikçileri arasında biz de yer alıyoruz. Modellerimiz, hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha kapsamlı bilgiye ulaşmak istiyorsanız sizi modaevimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yıldırım Mah. Millet Cad. No:24/A Bayrampaşa İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Miray Moda Evi & Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.