Ayten Velioğlu Modaevi

15

E-posta Gönder

0212 963 2913

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Bayrampaşa, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Gelinlikçi modelleri

A Kesim Gelinlikler

A Kesim Gelinlikler

7 model

V Yaka Gelinlikler

V Yaka Gelinlikler

7 model

Romantik Gelinlikler

Romantik Gelinlikler

15 model

Tüm Gelinlik Modelleri

Tüm Gelinlik Modelleri

15 model


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 3-5
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi

Hakkında

Birbirinden özel tasarımlarımızla düğününüzde peri kızı gibi görünmenizi sağlıyoruz. Ayten Velioğlu Modaevi’nde beklentilerinizin çok üstünde bir hizmet alacağınıza şimdiden emin olabilirsiniz.

Alanında uzman bir kadroyla birlikte çalışıyoruz. Her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Bizim için önemli olan daima gelinlerimizi memnun etmek. Bugüne kadar çok sayıda kadını yaşamlarının en mutlu günlerine hazırlamayı başardık. Yüzlerinde gülümseme gördük ve işimizi bir kez daha sevdik. İnanıyoruz ki sizi de memnun edecek, istediğiniz gibi bir gelin olmanızı sağlayacağız.

Ayten Velioğlu gelinlik modellerini görmek için modaevimize geldiğinizde sizi güler yüzlü bir şekilde karşılıyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Hazır modellerimizi beğeninize sunuyor, daha önce yaptığımız özel dikim çalışmalarımızdan örnekler gösteriyoruz. Bizden nasıl bir hizmet almak istediğinize karar vermeniz halinde size en iyi şekilde yardımcı olacağımıza her zaman emin olabilirsiniz.

Dünyada ve ülkemizde düğün sektöründe öne çıkan tüm yenilikleri yakından takip ediyoruz. İşimiz gereği özellikle de gelinlik modası oldukça ilgimizi çekiyor. Bu nedenle size zaman zaman yönlendirmelerde bulunuyoruz. Tabii ki son karar size ait. Siz nasıl bir gelin olmak isterseniz, biz sizi o şekilde mağazamızdan uğurluyoruz.

Kaliteli kumaşlar ve aksesuarlar kullanarak modellerimizi tasarlıyoruz. Önceliği daima sizin istek ve beklentilerinize veriyoruz. Omuz askılarınızdan etek uçlarınıza kadar tüm yerlerde sizin zevkinize uygun bir işçilik ortaya çıkarıyoruz. İsteklerinize uygun şekilde modelimizi oluşturuyoruz. Hazır modellerimizi de önünüze çıkardığımızda içlerinden beğendiklerinizi deneyebilirsiniz.

Siz de hem modellerimize göz atmak hem de Ayten Velioğlu fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz, bizimle mutlaka iletişime geçmelisiniz. Bunun için hemen sayfada bulunan irtibat bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak ücretsiz görüşme randevusu alabilirsiniz.

İletişim

Ayten Velioğlu

  • Telefon: 0212 963 2913
  • Adres: Yıldırım Mah. Eski Edirne Asfaltı No:315 Beşyüzevler, Bayrampaşa/İstanbul

Ayten Velioğlu Modaevi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Randevu Al!