Yıldız Moda Tasarım

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Arnavutköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Önerilen Firmalar

White or White
50 1 2

Şişli

White or White

1 hafta
Özel Dikim
Gelinlik Gülse Moda
119 3

Küçükçekmece

Gelinlik Gülse Moda

3 hafta
Özel Dikim
Güldeniz Gelinlik Moda Evi
34 2 3

Bağcılar

Güldeniz Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Uzun yıllardır moda sektöründe faaliyet gösteriyor, özel günler ve organizasyonlar için gelinlikler başta olmak üzere kostümler tasarlıyoruz. Mağazamız Yıldız Moda Evi Arnavutköy mevkiinde bulunuyor ve merkezi konumu ile oldukça kolay ulaşılabiliyor. Burada her biri alanında uzman oldukça yetenekli harika bir ekiple birlikte çalışıyor, güler yüzlü ve bir o kadar da profesyonel bir hizmet veriyoruz.

Evlilik arifesindeki gelinlerimizin hayali olan gelinliklere sahip olabilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Dünya modasını yakından takip ediyor, yenilikleri ve trendleri de kısa sürede uygulamaya geçiriyoruz. Her kesim, tarz ve beğeniye uyan sayısız hazır modelimiz bulunuyor ve gelinlerimiz gelip denemeler yaparak doğru gelinliği bulabiliyorlar. Dileyenler içinse tasarımı bize ait olan kişiye özel gelinlik yapabiliyor, en kaliteli kumaşlarla ve el işçiliği ile dikebiliyoruz.

Çok yönlü bir modaevi olarak gelinlikler haricinde nişanlıklar, kınalıklar, söz abiyeleri ve kaftanlar da üretebiliyoruz. Renkli, gösterişli, modern ve şık tasarımlarımızla nişan veya kınasına damga vuran gelinlerimiz memnuniyetleri sebebiyle düğünleri için de bizi tercih ediyorlar.

Üstelik hizmetlerimiz bununla da sınırlı değil, gelinlerimiz için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşündüğümüzden onların tüm ihtiyaçlarını tek elden karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu sebeple mağazamızda bir de kuaför bölümümüz var ve burada gelinlik veya diğer kostümlerini bizden alan gelinlerimiz için saç ve makyaj hizmeti veriyoruz. Düğün günü için randevulaşıp sonrasında gelinliklerine uygun olarak hazırlıklarını yapıyoruz. Saç tasarımı veya türban tasarımını diledikleri şekilde yapıyor, güzelliklerini ortaya çıkaracak profesyonel makyajla da görünümlerini tamamlıyoruz. Ayrıca dönem dönem kampanya ve indirimler yapıp gelinliğini bizden alan gelinimizin makyaj, saç veya türban tasarımını ücretsiz yapıyoruz.

Yıldız Moda & Kuaför olarak bize ulaşmak ve daha detaylı bilgi almak isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Gülten Yıldız

  • Adres: Merkez Mah. Fatih Cad. No:14/1 Arnavutköy/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!