Zuhal Moda Gelinlik

E-posta Gönder

 • Arnavutköy, İstanbul.

Zuhal Moda Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Zuhal Moda Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Zuhal Moda Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Zuhal Moda Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Zuhal Moda Gelinlik Hakkında

Hayatınızda yalnızca bir kez giyeceğiniz o çok özel gelinliğinizin her detayıyla kusursuz olmasını istiyorsanız Zuhal Moda Evi hizmetinizde.

Özgün ve kaliteli tasarımlarımız ile düğün gününde fark yaratmak isteyen gelinlere hizmet sunuyoruz. Alanında uzman modacılarımız ile işimize duyduğumuz ve aşk ve özeni birleştirerek size her zaman en iyi hizmeti sunuyoruz. Sürekli gelişen moda sektöründe son gelişmeleri yakından takip ederek ve çeşitli gelinlik fuarlarına katılarak kendimizi daima bir adım ileri taşımayı hedefliyor, son moda gelinlik modelleri ile hizmet veriyoruz.

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde içinde kendinizi çok özel hissedeceğiniz kişiye özel tasarım gelinliklerle hizmet sunuyoruz. Profesyonel modacılarımız sayesinde yenilikçi bir bakış açısıyla, sıra dışı çizgileri cesur bir şekilde kullanıyor ortaya fark yaratan tasarımlar çıkarıyoruz. Bizi tercih eden gelinlerin tarzı, düğün mekanı, konsepti ve vücut yapısı ne olursa olsun, mağazamızdan hayalindeki gelinlikle beraber mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlıyoruz. Gerek ışıltılı taşlarla süslenmiş gösterişli kabarık modellerimizle gerek de sadeliğin ve zarafetin buluştuğu dar kesimli modellerimiz ile geniş bir yelpazede ürün çeşitliliği ile hizmet sunuyoruz.

Gelinliklerimizin tasarımları kadar iki şeye de çok önem veriyoruz; kalite ve el işçiliği. Gelinliklerimizi hazırlarken sadece en kaliteli kumaşları ve dantelleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Gelinliklerimizin modeline uygun kumaş seçimi konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Modelin güzelliğini el işçiliğinin gösterdiğine inanıyoruz. Bu nedenle gelinliklerimizin her birinde kusursuz bir el işçiliği bulunmasına özen gösteriyoruz. Bu sayede gelinliklerimizin her detayıyla üzerinize mükemmel bir şekilde oturmasını sağlıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Zuhal Gelinlik fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel ekibimizle en özel gününüzde hayalinizdeki gelinliği gerçeğe dönüştürmek için sabırsızlıkla sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Arnavutköy Merkez Mah. Eski Edirne Cad. 1394 Fırat İş Mrk. K:2 Arnavutköy, İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.