Ekol Moda

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Merkez, Çanakkale

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL'den az
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak, Şapka, Şemsiye, Yelpaze
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Gelinlerin isteğine göre değişmektedir.

Önerilen Firmalar

Merkez

Nuera Gelinlik

2 hafta
Özel Dikim
Beyaz Moda Evi
9

Ayvacık

Beyaz Moda Evi

La Mode Gelinlik
11

Ayvacık

La Mode Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

İsmim Cihan Bekem. Ekol Moda’nın kurucusu ve ismimizin yaratıcısıyım. Ekibimle beraber sektörde 10 yıldır faaliyet gösteriyoruz.6 yıldır ise Çanakkale Lapseki’deyiz.

Gelinlik, her gelin için imzadır. Çünkü düğün gününde o gelinliği ile hatırlarda kalır. Bu amaç doğrultusunda Ekol Moda Çanakkale olarak biz herkese hitap etmek için yola çıktık. Her bedende gelinlikler tasarlayarak yoluma devam ettik. Gelinlerin özel günlerinde hatıralarda muhteşem bir tablo bırakmak istiyoruz. Bu tablo da istediğiniz gelinlik ne renkte? Biz istediğiniz her renkte hazır model, özel dikim ve kiralama seçenekleri sunabiliyoruz. Beyaz, ekru, kırık beyaz istediğiniz her renkte. Gelinliğinizin rengine karar verdik, peki ya modeli? A kesim, balık model, prenses model ya da Empire tipi gelinlikler...Modeli seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar ise vücudunuz yapısı, düğünün gerçekleşeceği mekân. Gelinliğin seçiminin de vücudunuza uygun olarak tasarlanması hem o gece rahat etmenizi hem de güzelliğinizi ortaya çıkarmanızı sağlayacak. Modele karar verdikten sonra kumaş seçimi de gelinliğin öne çıkması için çok önemli. Merak etmeyin, biz kumaşları bile beraber karar veriyoruz, gelinliğinizi beraber tasarlıyoruz. Gelinliğiniz ya da nişanlığınız için danışmanlık yapıyoruz.

Gelinliğiniz ve nişanlığınız ortalama olarak tek provada hazır oluyor ve 4 hafta içinde teslim ediyoruz. Haftanın her günü size hizmet verdiğimizi de unutmayın. Pazar günü ise sadece randevulu müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Çanakkale gelinlik kiralama seçeneklerimizde 500 TL’den başlayan fiyat seçeneklerimizle istediğiniz gelinliğe kavuşabileceksiniz. Hazır modellerdeki fiyatlarımız 700 TL’den başlıyor. Özel dikim alternatifimize geldiğimizde gelinliklerimiz 2000 TL’den başlıyor. Biz sunduğumuz alternatiflerimiz ile her bütçedeki çifte yardımcı olmaya çalışıyoruz. Çünkü her gelin özeldir. Sizde gelinlik için ayırdığınız bütçeyi planlayın ve bizimle iletişime geçin. Form’da sizi bekliyoruz!

İletişim

Cihan Bekem

  • Adres: Cumhuriyet Mah. 25 Eylül NO:7 Lapseki/Çanakkale

Ekol Moda Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!