La Mode Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Ayvacık, Çanakkale

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Kuşak

Önerilen Firmalar

Beyaz Moda Evi
9

Ayvacık

Beyaz Moda Evi

La Mode Gelinlik
11

Ayvacık

La Mode Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim
Tülay Gelinlik
1

Merkez

Tülay Gelinlik

Hakkında

Birbirinden güzel gelinlik ve abiye modellerimizle bölgemizde fark yaratan bir hizmet sunuyoruz. La Mode Gelinlik Çanakkale’de aradığınız gibi bir hizmet alacağınıza şimdiden emin olabilirsiniz.

Bünyemizde oldukça çarpıcı modelleri bulunduruyoruz. Sizi daima güler yüzlü bir ortamda ağırlıyoruz. Her zaman gelinlerin isteklerinin neler olduğuna önem veriyoruz. Bu nedenle sizinle mutlaka bir ön görüşme yapıyoruz. Çalışmalarımızdan örnekler gösteriyoruz. Sizin de isteklerinizin neler olduğunu dinliyoruz. Bizim için önemli olan her zaman mutlu olmanız. Hem hazır hem de özel dikim çalışmalarımızdan dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

Hazır modellerimiz içerisinden hoşunuza gidenler olursa deneme odalarımızda deneyebilirsiniz. Eğer model tadilat gerekiyorsa kısa sürede hallederiz. Önemli olan içinize sinmesi. Elimizde çok sayıda seçenek bulunuyor. Özel dikim bir hizmet almak isterseniz o konuda da size yardımcı oluruz. İstediğiniz gibi bir gelinliği kısa sürede dikeceğimize emin olabilirsiniz. Her modelde rahatlıkla dikim yapabiliyoruz. Prensesten A kesime, balık modelden straplez yakaya kadar bütün modelleri oluşturmaya elimiz yatkın. Helen gelinlik ve bohem tarz modeller son dönemlerde çok popüler. Hatta en çok çalıştığımız ve oldukça rağbet gören birkaç tarzdan bir tanesi olduklarını söyleyebiliriz. Sade ve aynı zamanda kabarık olmayan bu model türleri şık olduğu kadar rahat hareket etmek açısından da avantaj sağlıyor. Aynı zamanda kullanıma da çok elverişli.

Siz nasıl bir gelin olmak istediğinize karar verin. Biz gerisini ustalıkla hallederiz. Hem şık hem de rahat bir gelin olmak istiyorsanız tavsiyelerimize kulak vermelisiniz. Tecrübelerimizle size zaman zaman yönlendirmelerde bulunuyoruz. Vücut tipinize ve tarzınıza en uygun gelinliği bulmanızı sağlıyoruz. Özel dikim hizmet aldığınızda istediğiniz özel bir kumaş türü varsa size yardımcı oluyoruz. O kumaş stoklarımızda olmasa bile kısa zamanda temin ederiz.

Çanakkale gelinlikçileri arasında yer alan firmamızın değerli gelinlerinden biri olmak isterseniz tek yapmanız gereken sayfada yer alan irtibat kanallarını kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Kemalpaşa Mah. Molla Yakup Sok. No:23 Çanakkale

La Mode Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!