La Mode Gelinlik

E-posta Gönder

La Mode Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

La Mode Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

La Mode Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

La Mode Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Kuşak

La Mode Gelinlik Hakkında

Birbirinden güzel gelinlik ve abiye modellerimizle bölgemizde fark yaratan bir hizmet sunuyoruz. La Mode Gelinlik Çanakkale’de aradığınız gibi bir hizmet alacağınıza şimdiden emin olabilirsiniz.

Bünyemizde oldukça çarpıcı modelleri bulunduruyoruz. Sizi daima güler yüzlü bir ortamda ağırlıyoruz. Her zaman gelinlerin isteklerinin neler olduğuna önem veriyoruz. Bu nedenle sizinle mutlaka bir ön görüşme yapıyoruz. Çalışmalarımızdan örnekler gösteriyoruz. Sizin de isteklerinizin neler olduğunu dinliyoruz. Bizim için önemli olan her zaman mutlu olmanız. Hem hazır hem de özel dikim çalışmalarımızdan dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

Hazır modellerimiz içerisinden hoşunuza gidenler olursa deneme odalarımızda deneyebilirsiniz. Eğer model tadilat gerekiyorsa kısa sürede hallederiz. Önemli olan içinize sinmesi. Elimizde çok sayıda seçenek bulunuyor. Özel dikim bir hizmet almak isterseniz o konuda da size yardımcı oluruz. İstediğiniz gibi bir gelinliği kısa sürede dikeceğimize emin olabilirsiniz. Her modelde rahatlıkla dikim yapabiliyoruz. Prensesten A kesime, balık modelden straplez yakaya kadar bütün modelleri oluşturmaya elimiz yatkın. Helen gelinlik ve bohem tarz modeller son dönemlerde çok popüler. Hatta en çok çalıştığımız ve oldukça rağbet gören birkaç tarzdan bir tanesi olduklarını söyleyebiliriz. Sade ve aynı zamanda kabarık olmayan bu model türleri şık olduğu kadar rahat hareket etmek açısından da avantaj sağlıyor. Aynı zamanda kullanıma da çok elverişli.

Siz nasıl bir gelin olmak istediğinize karar verin. Biz gerisini ustalıkla hallederiz. Hem şık hem de rahat bir gelin olmak istiyorsanız tavsiyelerimize kulak vermelisiniz. Tecrübelerimizle size zaman zaman yönlendirmelerde bulunuyoruz. Vücut tipinize ve tarzınıza en uygun gelinliği bulmanızı sağlıyoruz. Özel dikim hizmet aldığınızda istediğiniz özel bir kumaş türü varsa size yardımcı oluyoruz. O kumaş stoklarımızda olmasa bile kısa zamanda temin ederiz.

Çanakkale gelinlikçileri arasında yer alan firmamızın değerli gelinlerinden biri olmak isterseniz tek yapmanız gereken sayfada yer alan irtibat kanallarını kullanarak bize ulaşmak.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Kemalpaşa Mah. Molla Yakup Sok. No:23 Çanakkale

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  La Mode Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.