Gönül Moda Gelinlik

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!

Gönül Moda Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL-3.000 TL

Gönül Moda Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Gönül Moda Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Gönül Moda Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Gönül Moda Gelinlik Hakkında

Uzun yıllardır moda sektöründe faaliyet gösteriyor ve kendi alanımız olan özel gün kostümleri üzerine hem erkek hem de kadınlara hizmet veriyoruz. Gönül Moda Gelinlik ismi ile açtığımız mağazamızda hem ürünlerimizi sergiliyor hem de atölye bölümümüz sayesinde üretimlerimizi de yapabiliyoruz. Bursa’nın en merkezi ilçelerinden Osmangazi’nin Ulu semtinde yer alıyoruz ve başta ilçemiz olmak üzere şehrin pek çok bölgesinden kolaylıkla ulaşılabiliyoruz.

Mağazamızda işini severek ve özenle yapan aile haline gelmiş butik bir ekibe sahibiz. Hepimiz tecrübeli profesyonelleriz ve müşterilerimize her zaman güler yüz ve samimiyetle yaklaşıyoruz. Burada baş hizmet alanımız gelinlikler olmak üzere; söz ve nişan merasimi abiyeler, kınalıklar, bindallılar, kaftanlar, mezuniyet balosu elbiseleri ve her türden özel günler için abiyeler dikebiliyoruz.

Gelinlikler özelinde konuşmak gerekirse her zevk, tarz, beden ve bütçeye sahip çiftimize hitap edebildiğimiz geniş bir yelpazeye sahibiz. Dünya modasını takip ettiğimiz için yılın modasına uygun her kesimden hazır modellerden elimizde bulunduruyoruz. Gelinlerimiz gelip deneyerek rahatça kararlarını verebiliyorlar ve onlara gerekli önerilerle tavsiyelerde bulunarak yönlendirme yapıyoruz. Dileyen gelinlerimize oldukça tecrübeli olduğumuz alan olan özel dikim konusunda da yardımcı olabiliyor, kişiye özel tasarımlar yapabilmekle birlikte, varsa diledikleri modeli de aynı şekilde dikebiliyoruz.

Gelinliğin yanı sıra eş adayları için damatlıkları da bizden bulabilirsiniz. Her kesime ve modele uygun damatlıklarımız kesinlikle trendleri takip ediyor. Ayrıca renk ve model çeşitlerimizin yanı sıra dileyenler için kişiye özel dikebiliyoruz da. Böylece hem gelinimiz hem de damadımız mağazamızdan edinecekleri kostüm ile düğünlerine katılmaya hazır hale geliyorlar. Bu şekilde indirim ve ödeme kolaylıkları da elde eden çiftlerimize maddi olarak da katkıda bulunuyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Gönül Moda Bursa Ulu’da sizi bekliyor, yandaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Genel Kordinatör

İletişim

 • Adres:

  Nalbantoğlu Mh., Uzun Çarşı Borsa Sk. No:18, 16010 Osmangazi/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.