Karadeniz İlleri Yardımlaşma Derneği

E-posta Gönder

  • Süleymanpaşa, Tekirdağ.

Kapasite Bilgileri

Karadeniz İlleri Yardımlaşma Derneği
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Karadeniz İlleri Yardımlaşma Derneği Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Karadeniz İlleri Yardımlaşma Derneği Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Karadeniz İlleri Yardımlaşma Derneği Sıkça Sorulan Sorular

Karadeniz İlleri Yardımlaşma Derneği düğün fiyatları ne kadar?

Karadeniz İlleri Yardımlaşma Derneği düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Karadeniz İlleri Yardımlaşma Derneği düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Karadeniz İlleri Yardımlaşma Derneği kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Karadeniz İlleri Yardımlaşma Derneği 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Karadeniz İlleri Yardımlaşma Derneği düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Karadeniz İlleri Yardımlaşma Derneği düğün dışında bayi toplantısı, açılışlar, mezuniyet törenleri, kına, kurumsal etkinlikler, baby shower, sünnet düğünü, nişan ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Karadeniz İlleri Yardımlaşma Derneği Hakkında

Düğün, kına gecesi ve nişan gibi sevdiklerinizle birlikte kutlayabileceğiniz organizasyonlara uzun yıllardır Tekirdağ Karadeniz İlleri Yardımlaşma Derneği çatısı altında başarıyla hizmet veriyoruz.

Tekirdağ’da bulunan düğün salonumuz içerisinde açık ve kapalı olmak üzere 2 farklı alanımız bulunuyor. Yılın tüm mevsimleri gönül rahatlığıyla hizmet alabileceğiniz Karadeniz İlleri Yardımlaşma Derneği içerisinde sevdiklerinizle birlikte keyifle vakit geçirebilirsiniz. 750 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitemizle de kalabalık davetleriniz için ideal bir alan sunuyoruz.

Salonlarımız içerisinde yuvarlak masaları kaliteli kumaşlarla giydirilmiş sandalyelerle süslüyoruz. Davetlileriniz için konforlu oturma alanı oluşturduğumuz bu masa ve sandalyeleri beğeniniz doğrultusunda farklı renk kumaşlarla süsleyebiliyoruz. Mavi, pembe, bordo, turuncu ve kırmızı renk organze tül seçeneklerimiz arasından beğendiğiniz bir rengi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Geniş bir dans pistimiz bulunduğunu da özellikle belirtmek isteriz. Pistin üzerinde orkestra ve nikâh masası için özel alan oluşturuyoruz. Nikâh masanızı da arkasında tül perde bir fon olacak şekilde beyaz renk ağırlıklı süslüyoruz. Çiçek aranjmanlarıyla süslemeler yaptığımız mekânımıza akılda kalıcı bir görsellik katıyoruz.

Düğün öncesi sizinle bir araya geldiğimizde düşlerinizi süsleyen düğün organizasyonu hakkında bilgi ediniyoruz. İstekleriniz doğrultusunda size yardımcı olarak, her şeyin gönlünüzce olacağı bir eğlence organize etmeye çalışıyoruz. Sahne, ses ve ışık sistemlerimizi profesyonel bir şekilde hazırlayarak sorunsuz saatler yaşamanızı istiyoruz. Yemekli ve yemeksiz davetleriniz için özel menü içerikleri oluşturarak bütçenize uygun bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Siz de Karadeniz İlleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’miz hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyat tekliflerimizi öğrenmek isterseniz sayfanın üstünde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Mutlu ânlarınızla profesyonel kadromuzla eşlik etmek için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.