Divan Düğün Sarayı

E-posta Gönder

  • Çerkezköy, Tekirdağ.

Kapasite Bilgileri

Divan Düğün Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Divan Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Divan Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Divan Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Divan Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Divan Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Divan Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Divan Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Divan Düğün Sarayı 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Divan Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Divan Düğün Sarayı düğün dışında sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, baby shower, açılışlar, kına, parti, mezuniyet törenleri, doğum günü, kurumsal etkinlikler ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Divan Düğün Sarayı Hakkında

Hayatınızda bazı ânları tekrarlayamazsınız. Mesela doğum gününüzü defalarca kutlayabilirsiniz. Yıl dönümlerinizi de. Ama bazı organizasyonlar vardır ki, tekrarı yoktur. Bunun en büyük örneği ise; düğünlerdir! Düğününüzün hayal ettiğiniz gibi olması, hiçbir eksikliğin yaşanmaması ve hem sizin hem de tüm sevdiklerinizin keyifle hatırlaması için Tekirdağ düğün salonları arasında bir seçim yapmak istiyorsanız, tercihinizi Divan Düğün Salonu’ndan yana kullanmanız gerektiğini düşünüyoruz. Neden mi?

Faaliyet göstermeye başladığımız günden beri misafirlerimizin memnuniyeti bizim için hep ilk planda oldu. Beklenti, istek ve ihtiyaca en iyi şekilde yanıt vererek bugüne kadar bizi tercih eden her çiftimizin mutlu bir şekilde buradan ayrılmasını amaçladık. Bu amacımızda da başarılı olduk! Neden bir sonraki mutlu çiftimiz, siz olmuyorsunuz?

Düğününüzü oldukça geniş kapalı alanımızda gerçekleştiriyoruz. Geniş ve konforlu salonumuzun iki katlı olduğunu söylemek istiyoruz. Bu balkonda da masa ve sandalyelerimiz bulunuyor. Bu masalarla birlikte toplamda 800 kişi kapasiteli bir düğüne rahatlıkla imza atabiliyoruz.

Masaların ve sandalyelerin giydirilmesi, mekânın çeşitli aksesuarlarla süslenmesi gibi çiftlerin önem verdiği hizmetleri eksiksiz bir şekilde tamamlıyoruz. Konseptinize önem veriyor, belirlediğiniz tarz ve rengi salonumuzda görmenizi sağlıyoruz.

Divan Düğün Sarayı olarak en önemli özelliklerimizden biri de; oldukça geniş bir dans pistimizin bulunması. Sevdiğinizle ilk dansınızı edeceğiniz o romantik ânları, ailenizle birlikte yaşayacağınız o duygusal dakikaları ve sevdiklerinizle birlikte eğlenceli zamanları bu dans pistimizde rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Büyük olması sebebiyle de üstteki balkondan bile rahatlıkla görüldüğünü belirtmekte fayda var.

Işık ve ses sistemlerimiz son model teknolojiden oluşturuldu. Farklı renklerdeki ışıklandırmalarımız ile istediğiniz ışığın altında dans ederek göz kamaştırabiliyorsunuz. Ses sistemlerimiz ise salonun her noktasına eşit şekilde yerleştirildiği için müziği her yerden net bir şekilde duymanızı sağlıyor. Hem müzikleri hem de çiftimizi!

Tüm bu bilgiler doğrultusunda bu özel günü bizimle paylaşmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kızılpınar Mahallesi Haliter Sokak No:6 Çerkezköy/Tekirdağ

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.