Ege Düğün Salonu
2. yıl
Çerkezköy
Tekirdağ düğün salonları içinde en geniş pist alanına sahip kolonsuz salon olma özelliği taşıyan Ege Düğün Salonu, en mutlu günlerinize ev sahipliği yapıyor. Tekirdağ Kapaklı düğün salonları...
100-450 Kişi
25.000 20.000 TL

Diğer Firmalar

100-350 Kişi
30.000 - 40.000 TL
100-450 Kişi
20.000 - 30.000 TL
200-875 Kişi
20.000 - 30.000 TL
200-875 Kişi
20.000 - 30.000 TL
100-625 Kişi
50.000 - 75.000 TL
Çerkezköy
Salon Beylice
200-875 Kişi
20.000 - 30.000 TL
100-350 Kişi
20.000 - 30.000 TL
100-450 Kişi
20.000 - 30.000 TL
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Çerkezköy’deki Düğün Salonları

Çerkezköy düğün mekanlarına baktığımızda, ilçe içerisindeki yoğunluğun düğün salonlarında olduğunu görüyoruz. Klasik ve eksiksiz bir düğün merasimi yapmak isteyen çiftler için burada uygun fiyatlı ve kapsamlı hizmet paketlerine sahip salon seçenekleri bulunuyor. Tekirdağ Çerkezköy düğün salonlarının daha çok Gaziosmanpaşa Mahallesi’nde yer aldığını söyleyebiliriz. Aynı şekilde Kapaklı semtine de bakabilirsiniz.

Çerkezköy’de açık hava düğün salonu alternatifleriyle de karşılaşabilirsiniz. Güzel hava koşullarından yararlanmak istediğinizde, Değirmenaltı Mahallesi’ndeki bahçeli davet alanlarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca temiz hava almak için kullanılabilecek olan balkon ve teras gibi alanlara sahip salonlar da Çerkezköy’de mevcut. Tabii şehrin ayaklarınızın altında olacağı, panoramik manzaranın eşlik edeceği bir teras düğünü de yapabilirsiniz.

Tekirdağ Çerkezköy’deki düğün mekanları çiftlerin davetli listesine uygun olabilecek kapasitede alternatifler sunuyor. 750-1.000 kişilik geniş katılımlı düğünlere ev sahipliği yapabilecek salonlar yüksek sayıda yer alıyor. Ortalama 500 kişi kapasiteli olan salonların birçoğu 200-300 kişilik davetlerin yapılmasına da müsaade ediyor. Ek olarak, şık atmosfere sahip Çerkezköy düğün salonları farklı organizasyonlar için de kapılarını açıyor.

Çerkezköy’de Düğün Salonları Fiyatları Nasıl?

Çerkezköy’de düğün fiyatları, Tekirdağ’ın popüler ilçelerinden olan Çorlu ve Süleymanpaşa’ya göre uygun bir yelpazede seyrediyor. Özellikle de G.O.P, Kapaklı ve Fevzipaşa Mahallelerinde makul fiyatlar talep eden salonlarla karşılaşmanız mümkün. Yemeksiz organizasyonların düzenlendiği başlangıç paketleri için toplam fiyat veriliyor. Böylece almak istediğiniz hizmetler için ayrı ayrı ödeme yapmanıza gerek kalmıyor.

Yemekli düğünlerde ise davetli sayısının önemiyle karşılaşıyoruz. Çünkü menü fiyatları kişi sayısı ile çarpılıyor ve toplam rakam hesaplanıyor. Beyaz etli bir menü tercih ederseniz, kırmızı etlilere göre daha uygun bir rakamla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca yemeksiz paketlerdeki yaş-kuru pasta ve meşrubatın yanı sıra; kanepe ve cips gibi atıştırmalıklar da isterseniz, fiyat farkı söz konusu olabiliyor.

Kış mevsiminde Çerkezköy düğün salonlarına talep gittikçe azalıyor. Bu sebeple mekan yetkilileri tarafından kış aylarına özel kampanyalar yapılıyor. Ekonomik düğün organizasyonu için yaz-kış fark etmeden hafta içi daveti düzenleyebilirsiniz. Bu tarihlerde daha uygun menü fiyatlarıyla karşılaşacağınızı söyleyebiliriz. Mayıs ve eylül ayları arasında yoğun ilgiyle karşılaşan mekanlar için erken rezervasyon fırsatlarını takip etmenizi öneririz.

Çerkezköy Düğün Salonlarının Sundukları İmkanlar Neler?

Çerkezköy’de yer alan düğün salonları, çiftlere kapsamlı bir organizasyon hizmeti vererek onları büyük bir planlama stresinden kurtarıyor. Siz de Çerkezköy’deki bir düğün salonu ile anlaştığınızda seçtiğiniz paket dahilindeki tüm olanaklara sahip oluyorsunuz. Çoğunlukla yaş-kuru pasta ve meşrubat servisini içeren yemeksiz başlangıç paketleri hazırlasalar da yemekli ve kokteylli düğün paketlerini de tercih edebilirsiniz.

Çerkezköy Düğün Salonlarının Avantajları

Çerkezköy’deki salonların fotoğraflarını, hizmet detaylarını ve başlangıç fiyatlarını sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Filtreleme araçlarını kullanarak aradığınız özellikleri işaretleyin ve kriterlerine uygun salonları hemen listeleyin! Tekirdağ Çerkezköy düğün salonları her bütçeye uygun alternatifler sunuyor. Fakat net bir fiyat teklifi almak istiyorsanız, mekanların profil sayfalarında yer alan formları doldurarak sizin organizasyonunuza özel hesaplanan rakamı duyabilirsiniz!

Çerkezköy Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları