Çerkezköy Düğün Salonları

Çerkezköy düğün salonları Düğün.com'da! Planladığın düğün için en uygun mekanı belirlemek adına seçenekleri incele ve firmalardan fiyat teklifi iste!

7 firma

Mostarpark

Çorlu

Mostarpark

Tekirdağ Mostarpark düğün salonları düğün ve çeşitli davetlerde geniş bir alan olarak size sunuluyor. Düğün, nişan, mezuniyet kutlaması ve çeşitli parti etkinlikleri düzenleyebilir ve burada...

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

3.000'den fazla kişi

Kapasite

62 3
İncele
Lemar Düğün Salonu

Çerkezköy

Lemar Düğün Salonu

2000 yılında sektöre giriş yapan Lemar Grup 2005 yılında da Lemar Düğün Salonu Çerkezköy adresinde faaliyete girdi! Özel günlerinizi tasarlamak ve eşsiz kılmak için de profesyonel bir...

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

400-500 kişi

Kapasite

18
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Salonları
Düğün mekanı seçimi düğün çehresini belirleyeceği için oldukça önemlidir. Ayrıca en büyük harcama kalemlerinden olması ve mekan fiyatına dahil kimi hizmetlerin çiftlere sağlanması gibi bir durum olabileceği için planın temel taşlarından biridir. İstediğiniz tarihte düğün yapabilmek adına aylar öncesinden rezervasyon yapmanız bile gerekebilir. Bu derece önemli bir detayı aceleye getirmemek önemli. Çerkezköy düğün salonları bu arayışınıza cevap verebilir. Bir düğün salonundan beklentilerinizi göz önünde bulundurarak firma sayfalarını incelemeye başlayın. Akabinde salon görselleri ve çift yorumlarını referans alarak favori salonlarınızı seçin. Son adım olarak da bu firmalardan fiyat teklifi isteyip düğün planınızda önemli bir adım daha atabilirsiniz.