Çerkezköy Düğün Salonları

Çerkezköy düğün salonları Düğün.com'da! Planladığın düğün için en uygun mekanı belirlemek adına seçenekleri incele ve firmalardan fiyat teklifi iste!

Mostarpark

Çorlu

Mostarpark

Tekirdağ ile Silivri’nin sınırlarında yer alan Çanta beldesinde, Mostarpark Sosyal Tesisleri yer alıyor. Burada en özel davet ve düğün törenlerine ev sahipliği yapıyoruz. 23 dönümlük bir arazide...

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

3.000'den fazla

Kapasite

62 3
İncele
Lemar Düğün Salonu

Çerkezköy

Lemar Düğün Salonu

2000 yılında sektöre giriş yapan Lemar Grup 2005 yılında da Lemar Düğün Salonu Çerkezköy adresinde faaliyete girdi! Özel günlerinizi tasarlamak ve eşsiz kılmak için de profesyonel bir...

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

400-500

Kapasite

26 2
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Salonları
Düğün mekanı seçimi düğün çehresini belirleyeceği için oldukça önemlidir. Ayrıca en büyük harcama kalemlerinden olması ve mekan fiyatına dahil kimi hizmetlerin çiftlere sağlanması gibi bir durum olabileceği için planın temel taşlarından biridir. İstediğiniz tarihte düğün yapabilmek adına aylar öncesinden rezervasyon yapmanız bile gerekebilir. Bu derece önemli bir detayı aceleye getirmemek önemli. Çerkezköy düğün salonları bu arayışınıza cevap verebilir. Bir düğün salonundan beklentilerinizi göz önünde bulundurarak firma sayfalarını incelemeye başlayın. Akabinde salon görselleri ve çift yorumlarını referans alarak favori salonlarınızı seçin. Son adım olarak da bu firmalardan fiyat teklifi isteyip düğün planınızda önemli bir adım daha atabilirsiniz.