Elit Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Elit Hotel
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Elit Hotel Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Elit Hotel Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Elit Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Elit Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Elit Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Elit Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Elit Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Elit Hotel 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Elit Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Elit Hotel düğün dışında sünnet düğünü, kına, nişan, açılışlar, davet ve resepsiyon, baby shower, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı ve doğum günü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Elit Hotel Hakkında

Elit Hotel yıllardır Tekirdağ’da faaliyet gösteriyor. Uzman ekibimiz ile kaliteden ödün vermeden hizmet sunan otelimiz aynı zamanda Çorlu’da düğün salonları arasında da yer alarak faaliyet gösteriyor!

Her zaman amacımız konuklarımızı ve çiftlerimizi mutlu etmek. Bu yüzden kendimizi her geçen gün yenileyerek ve imkânlarımızı, seçeneklerimizi genişleterek devam ediyoruz.

Seçenek ve imkânlar demişken:

Otelimiz kapalı alanımızda yemekli ve yemeksiz düğünleriniz için uygun olup, organizasyonlarınız süresince tüm detaylar ile ilgileniyoruz.

Organizasyon sorumlumuz çiftimiz ile birlikte planladıklarını adım adım gerçekleştiriyor. Bu yüzden öncelikle konseptinizi belirliyoruz. Yemekli veya yemeksiz düğün organizasyonlarınız için ikram veya yemek planlaması da yaparak mutfak ekibimize bildiriyoruz!

Mutfak ekibimiz lezzetli yemeklerinizi hazırlarken biz de organizasyon sorumlumuz ile salonunuzun süslemelerini gerçekleştiriyoruz.

Masa sandalye süslemeleri, dekoratif ürünler ile masalarınıza son dokunuşu yaparak da masalarınızı konseptinize göre tasarlamış oluyoruz.

Tabii ki bu kadarla da bitmiyor. Hem mutfaktan gelen lezzetli yemek veya ikramlarınızı güler yüzle sunum yapan servis personelimiz de sizin için hızla çalışmaya başlıyor. Hem de mekânınızda arzu ettiğiniz takdirde anı defteri alanı veya fotoğraf çekim alanları da oluşturabiliyoruz.

Böylece büyük ve rahat salonumuzda gerçekleştirdiğimiz düğün organizasyonlarınızda her detayı çiftimiz ve konukları için tasarlamış oluyoruz.

Şehir dışından gelmiş olan konuklarınız için de 55 oda kapasitemiz ile daha önceden antlaşmak koşulu ile otelimizin doluluk oranına göre odalar temin edebiliyoruz. Bekleme salonumuzda veya restoranımızda da ağırlıyoruz.

Elit Hotel her türlü organizasyon ve iş toplantılarınız için şehrin ortasında rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir mekân oluyor. Siz de bizimle iletişime geçmek isterseniz formu doldurabilirsiniz. Biz de tüm organizasyonlarınız için sizi bekliyor olacağız…

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

İletişim

  • Adres:

    Şeyh Sinan Mahallesi Hacı Salih Sokak No:6 ÇORLU/TEKİRDAĞ

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Elit Hotel Yol Haritası

Elit Hotel Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Gülşah & Ender

Düğün Tarihi: 02.05.2015


Mekan her isteğimizi karşıladı salonu gayet ferah ve geniş bir yerdii. Yüzde yüz her anlamda mekandan çok memnun kaldık. Çalışanları alakalı sahibi yine aynı şekilde çok alakalıydı. Mekanın ses sistemi iyiydi, canlı müziktente çok memnun kaldık. Otel mekanı çok güzel süsledi. Işık fotoğafla... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.