Nazar Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Çorlu, Tekirdağ.

Kapasite Bilgileri

Nazar Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Nazar Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Nazar Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Nazar Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Nazar Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Nazar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Nazar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Nazar Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Nazar Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Nazar Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Nazar Düğün Salonu düğün dışında parti, nişan, baby shower, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, açılışlar, davet ve resepsiyon, kına, sünnet düğünü, doğum günü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Nazar Düğün Salonu Hakkında

Yıllar içerisinde kazandığımız işletmecilik yetenekleri ve profesyonel ekibimiz ile Nazar Düğün Salonu Çorlu düğün salonları arasında yerini alıyor. Kalabalık bir ekip ile özel gecelerinizin her detayını tamamlıyor ve kusursuz bir gece sunuyor…

Nasıl mı?

Öncelikle oturma düzeninde 1000 kişiye kadar resepsiyonlarınızı gerçekleştireceğimiz salonlarımızda konuklarınızı ferah bir şekilde ağırlama fırsatı sunuyoruz. Kişi sayısı ve
konseptinizi belirliyoruz hazırlıklara başlamak için.

Konseptinizin önemi ise süslemeler için kullanılacak renkler, çiçekler veya aksesuar tercihleriniz için oldukça büyük bir önem taşıyor. Salonumuz düğün, nişan, nikah, kına gecesi veya şirket toplantıları için uygun olabilecek aksesuarlara da sahip.

Yemekli veya yemeksiz organizasyonlar tercih edebilirsiniz. Yemekli organizasyonlarınız için mutfak ekibimiz tarafından hazırlanan lezzetli yemekleri aynı zaman da şık sunumlar ile de tasarlayarak sunuyoruz. Menülerde değişiklik yapmak isteyen çiftlerimizin planlamayı ve hazırlıklarımızı yapabilmemiz adına erkenden fikir bildirmesi gerekmektedir. Yemeksiz organizasyon tercihleriniz de ise ikramlarınızı ve içecekleri seçerek hiçbir eksik çıkmaması adına her şeyi temin ediyoruz. Servis personelimiz gece boyunca konuklarınız ile ilgileniyor ve servislerini tamamlıyor.

Hediye dağıtımı gerçekleştirmemizi isterseniz bu konuda da yardımcı oluyoruz. Kusursuz gecelerinizin eğlenceli de geçmesi için müzisyenlerimiz ile de anlaşma sağlayabiliyoruz.

Her anınızın ölümsüzleşmesi ve unutulmaz gecenin fotoğraf karelerine taşıması için fotoğrafçı da sağlayabiliyoruz.

Üstelik yalnızca gecenizin görünen kısımlarını da düzenlemiyoruz. Nazar Düğün Salonu olarak düğün davet organizasyonlarınızı kusursuz kılmak adına önlemler de alıyoruz; salonumuz 24 saat güvenlik kameraları ile izleniyor ve aksiliklere karşı jeneratör sistemlerimizde bulunuyor.

Çocuklu konuklarınız için çocuk bakım adası da yer alıyor salonlarımızda. Her salonumuz için de ayrı ayrı gelin odaları mevcut. Böylece gelinlerimiz son hazırlıklarını rahatça tamamlıyor hatta yakın dostları ile eğlenceye burada başlıyorlar bile…

Nazar Düğün Salonu ile iletişime geçerek bir gece planlamak isterseniz yapmanız gereken formu doldurmak ve hazırlıklara bizimle beraber başlamak…

İletişim

  • Adres:

    Şeyhsinan Mah. Hacı Salih Aralığı Uncular İ. Ö. Okulu Karşısı Acar İş Merk. No:1

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.