Yeni Sanayi Sitesi Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yeni Sanayi Sitesi Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Yeni Sanayi Sitesi Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Yeni Sanayi Sitesi Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Yeni Sanayi Sitesi Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Yeni Sanayi Sitesi Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Yeni Sanayi Sitesi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Yeni Sanayi Sitesi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Yeni Sanayi Sitesi Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yeni Sanayi Sitesi Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Yeni Sanayi Sitesi Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yeni Sanayi Sitesi Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, nişan, parti, kına ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Yeni Sanayi Sitesi Düğün Salonu Hakkında

Yıllardır en özel davetlere ev sahipliği yaptığımız Yeni Sanayi Sitesi Düğün Salonu’nda sizi bekliyoruz! Hayallerinizin gerçek olacağı düğün törenleriniz için yılların tecrübesi ve bilgi birikimini kullanıyoruz. Profesyonel ekibimiz, kendini her geçen gün yenilemeye ve geliştirmeye de hevesli. Çünkü sizin için en iyisini istiyoruz… Dilerseniz salonumuzdan ve sunduğumuz hizmetlerden bahsedelim:

Salonumuz: Yüksek tavanlı, geniş bir alanda kurulmuştur. Son teknoloji ses, ışık, sahne sistemleriyle donatılmış salonumuzda; iklimlendirme ve havalandırma da hassas olduğumuz bir konu. Yüksek kalite standartlarında hizmet için ferah bir atmosfer ve temiz hava sunmayı önemsiyor ve salon tipi ekipmanlarla sağlıklı bir ortam yaratıyoruz. Ayrıca oturma düzeninde düğünleriniz için 400 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabiliyoruz.

Sunduğumuz hizmetler geniş kapsamlı ve detaylı olduğu için görüşmeler düzenlememiz ve ihtiyaçlarınızı belirlememiz gerekiyor. Yaptığımız görüşmeler sonucunda aldığımız kararlar doğrultusunda süsleme ve düzenlemelere başlıyoruz. Yuvarlak masalar ve tiffany sandalyeler kullanıyoruz. Beyaz renk ağırlıklı olarak kullandığımız kumaşlar, sandalye ve masa çiçeklerinde tercih ediliyor. Işıl ışıl salonumuzda sadeliği ve zarafeti de taşıyor. Altın veya gümüş rengi detaylarla kombin yaptığımız gelin yolu, nikâh masası ve aksesuarlar görsel bir bütünlük sağlıyor… Konuklarınız da salona ilk adımlarını attıkları anda Çorlu düğün salonları arasında bizi neden tercih ettiğinizi anlayacaklar.

Davet menüleri de mutfağımızda hazırlanıyor. Aşçılarımızın maharetli ellerinden birbirinden özel tatlar şık sunumlara dönüştürülerek konuklarınıza ikram ediliyor. Karşılama ikramları, düğün yemekleri ve pastanın dâhil olduğu uzun bir yemek listesi hazırlama şansınız var.

Müzik ve eğlencenin adresi olan salonumuzda; söz, nişan, kına gecesi ve düğün organize etmek isterseniz, acele edin!

İletişime geçmek için yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya Çorlu Yeni Sanayi Sitesi Düğün Salonu formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    İdari Bina Zafer Mah. Şehit Yüzbaşı Yücel Kenter Cad. No: 2

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yeni Sanayi Sitesi Düğün Salonu Yol Haritası

Yeni Sanayi Sitesi Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Volkan

Düğün Tarihi: 15.08.2015


1200 kişilik büyük bir organizasyon gerçekleştirdik mekanda .ikramların sunumundan lezzetinden memnun kaldık.mekan süslemeleri masa düzeni göze hitap ediyordu güzeldi.kapalı alanda olmasına rağmen mekanın tavanı yüksek olduğu için çok ferah bir ortam vardı.mekanın yeni olmasıda en güzel özeliği... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.