Altınsaray Düğün Salonu

E-posta Gönder

Altınsaray Düğün Salonu
  • Çerkezköy, Tekirdağ.

Kapasite Bilgileri

Altınsaray Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Altınsaray Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Altınsaray Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Altınsaray Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Altınsaray Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Altınsaray Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Altınsaray Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Altınsaray Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Altınsaray Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Altınsaray Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Altınsaray Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, kına, doğum günü, mezuniyet törenleri, açılışlar, baby shower, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, nişan, sünnet düğünü ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Altınsaray Düğün Salonu Hakkında

Mutlu birlikteliğinize ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyoruz! Altınsaray Düğün Salonu olarak hayatınızın bu anında sizinle olmak ve uzun yıllar unutamayacağınız bir düğüne sahip olmanız için çalışıyoruz. Memnuniyet odaklı hizmetlerimiz ile öncelikli amacımız; sizi her konuda mutlu ederek salonumuzdan tebessüm ile uğurlamak. Bunun için de titizlikle çalışıyor, bizi tercih ettiğiniz ilk andan son ana kadar kalitemizi belli ediyoruz.

Salonumuzu Tekirdağ düğün mekânlarından ayıran en önemli özellik; balkonumuzun olması! Tüm dans pistini ve çifti görecek şekilde dizayn edilen balkonumuzda geceye hâkim olabiliyorsunuz. Yan tarafta bulunan merdiven ile üst kata çıkabiliyor, dans etmek istediğinizde buradan kolaylıkla geçiş sağlayabiliyorsunuz.

En çok önem verdiğimiz konulardan bir diğeri ise; pistimiz. Salonumuzu dizayn ederken dans pistinin mümkün olduğu kadar büyük olmasını istedik. İlk dansınızda yaşayacağınız romantik anları, ailenizle yaşayacağınız duygusal anları ve sevdiklerinizle geçireceğiniz mutlu dakikaları bu dans pistinde gerçekleştiriyorsunuz. Biz de bu anları tüm sevdiklerinizle aynı anda yaşayabilmeniz için pistimizi yuvarlak ve büyük bir şekilde tasarladık. Böylece konuklarımız da salonun her yerinden pisti net bir şekilde görüyor, özel anların hepsine tanıklık edebiliyorlar.

Altyapımız ve kapasitemiz sayesinde salonumuzda pek çok farklı organizasyona ev sahipliği yapabiliyoruz. Düğünlerin dışında kın geceleri, söz ve nişan, nikâh, sünnet ve mezuniyet balosunun yanı sıra açılışlar, şirket toplantıları, kokteyller ve lansmanlar gibi kurumsal davetler için de bizi tercih edebilirsiniz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz sayısız organizasyon ile kusursuz bir gece nasıl düzenlenir iyi biliyoruz. Tüm ekibimiz ile birlikte gecenizde hiçbir aksaklık yaşanmaması için çalışıyoruz.

Eğer aradığınız düğün salonunu bulduğunuzu düşünüyor ve hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız, sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak ya da formu doldurarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Gazi Osman Paşa, Atatürk Cd. No: 108, 59500 Çerkezköy/Tekirdağ

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.