Çorlu Düğün Salonları

Çorlu düğün salonları fiyatları ve diğer detaylarıyla Düğün.com'da! Seçenekleri değerlendir ve beğendiğin firmalardan fiyat teklifleri al!

14 firma

Mostarpark

Çorlu

Mostarpark

Tekirdağ Mostarpark düğün salonları düğün ve çeşitli davetlerde geniş bir alan olarak size sunuluyor. Düğün, nişan, mezuniyet kutlaması ve çeşitli parti etkinlikleri düzenleyebilir ve burada...

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

3.000'den fazla kişi

Kapasite

62 3
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Salonları
Eğer düğün planlıyorsanız, Çorlu düğün salonu seçeneklerini değerlendirmeye başlamanızda fayda var. Mekan seçimi aceleye gelmeyecek kadar önemli bir detay, bu yüzden zaman ayırıp tüm seçenekleri değerlendirmelisiniz. Çorlu düğün salonları ilçenin çeşitli bölgelerinde faaliyet göstermekte. Kapasite olarak büyük bir düğün yapmaya müsait olan işletmeler olmakla birlikte, geneli normal bir düğün davetini çok rahat gerçekleştirebilecek büyüklükte. Firma profil sayfalarında da görebileceğiniz gibi her bütçeye uygun seçenekler var. Buna ek olarak salonlar hakkındaki merak edebileceğiniz diğer detaylara da firma sayfalarından ulaşabilirsiniz. Ayrıca mekan görselleri ve çift yorumları sayesinde seçiminize bir adım daha yaklaşacaksınız. Son olarak mekanlardan fiyat isteyip nihai seçiminizi yapabilirsiniz.