Güneş Düğün Salonu
5. yıl
Çorlu
2 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunSade süslemelerYüksek tavanGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiAlkol servisi yokKolay ulaşım

10 - 300 Kişi
45.000
35.000 TL
İncele
Destan Düğün Sarayı
Çorlu
10 saatte cevap verir

Yüksek tavanGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiAlkol servisi yok

100 - 500 Kişi
40.000
30.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

100 - 350 Kişi
40.000 - 60.000 TL
100 - 625 Kişi
100.000 - 150.000 TL
100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL
100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL
100 - 350 Kişi
40.000 - 60.000 TL
100 - 250 Kişi
40.000 - 60.000 TL
200 - 875 Kişi
40.000 - 60.000 TL
100 - 350 Kişi
40.000 - 60.000 TL
100 - 450 Kişi
20.000 - 40.000 TL
100 - 350 Kişi
20.000 - 40.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Çorlu'daki Düğün Salonları

Tekirdağ’da düğün organizasyonunuzu düzenleyebileceğiniz davet salonlarının büyük bir kısmı, Çorlu’da yer alıyor. İlçedeki düğün salonlarının neredeyse tamamı, hizmetlerini kapalı davet alanında sunuyor. Çorlu açık düğün salonları ise bahçede konumlandırılıyor. Tekirdağlı çiftler, Çorlu’daki hem açık hem de kapalı davet mekanlarında; söz, nişan, kına gecesi ve düğün gibi pek çok organizasyonu gerçekleştirebiliyor.

Tekirdağ Çorlu düğün salonlarının, ortalama olarak 400-500 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. İlçede, konuk ağırlama kapasitesi ortalamanın üzerinde ya da altında olan düğün salonları da yer alıyor. Çorlu düğün mekanlarında, yüksek kapasiteli veya butik konseptli organizasyonlar yapılabiliyor. Şeyh Sinan Mahallesi’nde hem kalabalık hem de küçük ve samimi düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapan salonlar mevcut.

Çorlu düğün salonlarında, kokteylli veya yemekli organizasyonlar düzenlenebiliyor. Kokteylli düğünler, çoğunlukla hesaplı olduğu için tercih ediliyor. Menü, atıştırmalık ve ikramlıkların seçimi tamamen çiftlere bırakılıyor. Çiftlerin seçimleri, ödeyecekleri tutar üzerinde etkili oluyor. Çorlu’da düğün salonları; uygun, ortalama ve yüksek fiyatlar karşılığında çeşitli hizmetler sunuyor. Hizmet ve olanakların çeşitliliği ise düğün salonlarına göre farklılık gösteriyor.

Tekirdağ Çorlu düğün mekanlarının merkeze yakın olması sayesinde çiftler ve konuklar davet salonuna kolayca ulaşım sağlayabiliyor. İlçedeki düğün salonları, yüksek tavanlı yapılarıyla dikkat çekiyor. Çorlu düğün salonu opsiyonlarının bir kısmında kolon bulunmuyor. Bahçesi ve balkonu olan düğün salonları; Şeyhsinan, Kazımiye ve Hatip mahallelerinde yer alıyor. İlçedeki salonların tamamı, şehir manzarasıyla ön plana çıkıyor.

Çorlu Düğün Yerlerinde Sunulan Hizmetler

Çorlu davet mekanlarında sunulan hizmetler sayesinde, Tekirdağlı çiftler içlerine sinen düğün organizasyonunu en güzel şekilde gerçekleştirebiliyor. Çiftler ister kokteylli isterlerse de yemekli bir düğün organize edebiliyor. Kokteylli düğün salonlarında konuklara ikramlık ve aperatif çeşitleri sunuluyor. Yemekli düğün mekanlarının sunmuş olduğu menülerin içerisinde; ara sıcak, ana yemek, tatlı ve içecek seçenekleri yer alıyor.

Çorlu düğün salonları; mekan ışıklandırması, sahne kurulumu, ses ve ekipman kontrolü gibi pek çok hizmeti üstleniyor. İlçedeki düğün salonlarının birçoğu, müzisyen ve orkestrayla birlikte çalışarak hem çiftlerin hem de konukların unutulmaz bir gün geçirmesini sağlıyor. Çiftler ve konuklar, canlı müziğe hep bir ağızdan eşlik ediyor. Bazı salonlar, DJ ve dansçı hizmeti de sunabiliyor.

Düğün organize ederken nereden başlayacağını bilemeyen çiftlere, organizasyon sorumlusu yardımcı oluyor. Düğün salonlarının dekorasyonuyla ve süsleme hizmetleriyle de organizasyon sorumlusu ilgileniyor. Dekorasyon ve süsleme hizmetlerinde seçim tamamen çiftlere bırakılıyor. Çorlu düğün yerleri çoğunlukla bir fotoğrafçı ve kameramanla birlikte çalışmayı tercih ediyor. Fotoğraf ve video hizmetlerini düğün paketlerine dahil eden çok fazla mekan bulunuyor.

Çorlu düğün mekanlarında bulunan ücretsiz otopark ve vale hizmeti hem çiftlere hem de konuklara büyük avantaj sağlıyor. İlçedeki düğün salonlarında, engelli bireyler için özel bir giriş yeri bulunuyor. Yakın arkadaşlarıyla sabaha kadar eğlenmek isteyen çiftler, düğün mekanının after party alanını tercih ediyor. Çorlu davet mekanlarında çiftlere özel hazırlık odası da yer alıyor.

Çorlu Düğün Salonları Fiyatları

Tekirdağlı çiftlerin ilk tercihleri arasında, uygun fiyatlı düğün organizasyon salonları yer alıyor. İlçedeki en uygun fiyatlı mekan seçenekleri; Hatip, Şeyhsinan ve Cemaliye mahallelerinde bulunuyor. Bu semtlerdeki cep dostu düğün salonları 400-500 davetliye ev sahipliği yapabiliyor. Yemeksiz ya da kokteylli düğün organizasyonlarının paket başlangıç fiyatları, diğer seçeneklere kıyasla bir hayli ekonomik oluyor.

Çorlu’daki düğün salonlarının birçoğu, makul fiyatlarıyla çiftlerin yüzünü güldürüyor. Ortalama fiyatlar karşılığında pek çok hizmetten yararlanabileceğiniz düğün salonları Çorlu Şeyhsinan, Zafer ve Reşadiye’de yer alıyor. Buradaki davet salonları, ortalama olarak 300-400 konuğu rahatlıkla ağırlayabiliyor. Ortalama fiyatlı düğün mekanlarında hem butik konseptli hem de yüksek kapasiteli organizasyonlar düzenlenebiliyor.

Çorlu düğün fiyatları, bazı salonlarda ortalamanın üzerinde olabiliyor. Fiyatları ortalamanın üzerinde olan ihtişamlı düğün mekanları, Kazımiye’de yer alıyor. Kazımiye’deki lüks düğün sarayları 750 konuğa yemek hizmeti sağlayabiliyor. İlçedeki düğün mekanlarının bir kısmında, hafta içi ve hafta sonu fiyat farkı bulunuyor. Çiftlerin yemekli veya yemeksiz organizasyon tercihleri de fiyatları büyük oranda etkiliyor.

Ödeyeceğiniz ücretlere etki eden faktörler arasında davetli sayınız da bulunuyor. Menüler, ikramlıklar, masa ve sandalye süsleri; çiftlerin düğün mekanına iletmiş olduğu konuk sayısı doğrultusunda hazırlanıyor. Bu noktada düğün salonlarına net bir sayı vermek organizasyonun kusursuzluğu açısından büyük önem arz ediyor. Butik konseptli organizasyonlar, yüksek kapasiteli düğünlere nazaran daha bütçe dostu oluyor.

Çorlu’daki Düğün Salonlarının Kapasiteleri

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları