Düğün Salonları Tekirdağ

Erdener Tesisleri

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  80.000 - 100.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Erdener Tesisleri Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
80.000 - 100.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
80.000 - 100.000 TL

Erdener Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Erdener Tesisleri Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir dışında
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Erdener Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Erdener Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Erdener Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 80.000 - 100.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 80.000 - 100.000 TL aralığından başlamaktadır. Erdener Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 80.000 - 100.000 TL aralığından başlamaktadır.

Erdener Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Erdener Tesisleri 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Erdener Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Erdener Tesisleri düğün dışında sünnet düğünü, baby shower, davet ve resepsiyon, kına, nişan, açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, doğum günü, mezuniyet törenleri ve parti hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

75-100

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Erdener Tesisleri Hakkında

1974 yılından bu yana Erdenerler Tesisleri Tekirdağ'daki adresimizde faaliyet gösteriyoruz. Düğün terasında yaz ve bahar aylarında mutluluğunuza şahitlik ediyor ve hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Davetlerinizi tasarlarken her detay ile en ince ayrıntısına kadar ilgileniyoruz. Çünkü işimizi en iyi şekilde yapmayı amaçlıyoruz! Yüksek kalite standartlarında hizmet sunuyor ve profesyonel bir ekiple birlikte çalıyoruz. Ekip arkadaşlarımız arasında organizasyon yönetimi görevini üstlenen düğün sorumlumuz düğününüz için görüşme talep ediyor. Karşılıklı yaptığınız görüşmeler sonucunda düğün planlamasını yapabiliyoruz ve hazırlıklar başlıyor.

İlk olarak terasta masa düzeni sağlanıyor. Davetli sayınıza göre yenilediğimiz yuvarlak masaları ve napolyon sandalyeleri kullanıyoruz. Her konsept için uygun şık ve temiz bir görüntü elde etmek için beyaz rengi ağırlıklı olarak tercih ediyoruz. Beyaz masa örtüleri üzerine renkli örtüler, sandalyelerde kurdele veya renkli organze kurdele ile renklendirme yapıyoruz. Manzaranın eşlik ettiği huzurlu gecenizi rengârenk bir davet alanına dönüştürüyoruz… Gelin yolu, taklarla süslenmiş davet alanı, konuk masaları, nikâh masası ve arzu ederseniz ekstra tasarlanan anı köşeleriyle şık bir atmosfer yaratıyoruz. Aksesuarlar, dekorlar, çiçekler ve zarif süslemelerle hayallerinizdeki gibi bir düğün sizi bekliyor.

Elbette sunduğumuz hizmetler bu kadarla da bitmiyor! Birbirinden farklı lezzetlerle davet menüleri hazırlıyoruz. Eşsiz lezzetleri belirlemek için menü tadımları düzenliyor, konuklarınıza damak tadınıza uygun lezzetlerle sunumlar yapıyoruz. Gece boyunca kesintisiz eğlence ve müzik şöleni için piyanist ve sanatçımız da sahnede yerini alıyor. Kesintisiz eğlence ve fotoğraf çekimleri de dâhil bütün ihtiyacınız olan hizmetlerle eksiksiz bir gece Erdenerler Tesisleri’nde mümkün!

Siz de Tekirdağ düğün salonları arasında tercih yapmakta zorlandıysanız, açık alanda ferah bir atmosferde olmak en doğrusu! Söz, nişan, kına gecesi, nikâh sonrası yemek ve düğün törenlerinizi hayallerinizdeki gibi tasarlamak için yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan Erdenerler Tesisleri iletişim formunu doldurarak bizimle irtibat sağlamak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  100. yıl Mah. İsmet İnönü Bulvarı Malkara Karayolu No: 34 Merkez/ Tekirdağ

 • Haritadaki Konumu

  Erdener Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.