Atikup Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Atikup Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Atikup Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Atikup Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Atikup Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Atikup Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Atikup Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Atikup Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Atikup Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Atikup Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Atikup Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Atikup Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, nişan, baby shower, doğum günü, parti, kına, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Atikup Düğün Salonu Hakkında

Neredeyse yarım asırdır Atikup Düğün Salonu Çorlu’da özel günlerinizde faaliyet gösteriyor! Yılların verdiği tecrübe ile her geçen gün daha da kaliteli hizmet sunuyoruz. Her çiftimiz ve konuklarımız ile birlikte kalabalık bir aile olduk yıllar içerisinde…

Organizasyonlarınızı tasarlarken her detayı kendinize ve konseptinize uygun bir şekilde düzenleme şansına sahipsiniz. Tamamı size ait olacak olan gece için hayal ettiklerinizi gerçekleştiriyoruz.

Öncelikle konseptinize uygun renkleri de belirleyerek masa ve sandalye süslemelerinizi yapıyoruz. Masalarınıza küçük dekorlar ve konuklarınız için özel nişan, düğün veya kına hediyeleri de yerleştirerek sunumlar yapabiliyoruz.

Yemekli veya yemeksiz organizasyonlarınız için yeterli kapasitesi bulunan salonumuz; oturma düzeninde 600 kişilik kapasiteye sahip. Ayrıca salonumuzda kına ve düğün hazırlıklarımız tam olmakla birlikte; şirket toplantıları ve yemekleri, parti ve kutlamalar gibi özel resepsiyonlarınız için de organizasyonlar düzenliyoruz.

Yemekli organizasyonlarınız için ise lezzetli yemeklerimizi en şık sunumlar ile servis ediyoruz. Güler yüzlü servis personelimiz gece boyunca konuklarınız ile her detay için ilgileniyor ve özenle hizmet sunuyorlar. Pasta kesimi ve tören sonrası hediye dağıtımlarını da gerçekleştiriyoruz.

Gelin odasında bütün hazırlıklarınızı tamamladıktan sonra salonumuza gelen çiftimizin ilk danslarını romantik bir şekilde şık salonumuzda gerçekleştirmeleri için; kar efekti veya volkan showlar gerçekleştiriyoruz.

Müzisyenlerimizin neşe katacağı geceye konuklarınız ile birlikte eğlenerek devam ederken davul show veya özel gösteriler de ekleyerek gecenin seyrini ve konseptini değiştirebiliriz.

Fotoğraf çekimi de gerçekleştirecek bir ekibimiz olduğu için bu konuda da bir arayış içerisinde olmanız gerekmiyor aslında. Tabii ki arzu ederseniz kendi fotoğraf ekibinizi de davet ederek anılarınızı ölümsüzleştirecek ekibi kendiniz seçebilirsiniz.

Bütün organizasyonlarınız için Atikup Düğün Salonu ile iletişime geçmek veya fiyat teklifleri almak için yapmanız gereken tek şey formu doldurmak…

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Şeyhsinan Mah. Salih Omurtak Cad. Edirne Kısmı No: 175/1 ÇORLU

 • Nasıl gelinir?

  OMURTAK CADDESİ ÜZERİNDE EDİRNE İSTİKAMETİNE DOĞRU,HÜKÜMET BİNASINDAN 100 METRE SONRA,TAHTALI CAMİİ KARŞISINDA

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Atikup Düğün Salonu Yol Haritası

Atikup Düğün Salonu Düğün Yorumları (3)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Nagihan & Özcan

Düğün Tarihi: 18.10.2015


Çok tecrübeli bir işletme sahibi var öncelikle kendilerine teşekkür ediyoruz.Düğün organizasyonumuz baştan sona kusursuzdu ve çok eğlendik.Personelin güleryüzü ve işlerindeki performansları memnu etti bizi.Düğün sonrası bize yaptıkları yemek jesti içinde ayrıca teşekkür ediyoruz.Düğün yapacaklar... devamı 

Ayşe & Orhan

Düğün Tarihi: 04.10.2015


Oğlumuzun sünnet düğününü yaptık.Çok memnunuz.Salonun mehter gösterisi harikaydı hala konuşuluyor.Tüm çalışanlarına ve işletme sahibine teşekkür ediyoruz.

Neşe & Aykut

Düğün Tarihi: 03.05.2015


Öncelikle müşteriye olan yaklaşımınızdan ve içtenliğinizden dolayı teşekkür ediyoruz.Nişanımızıda salonunuzda yapmış ve çok memnun kalmıştık.Yöresel müzsyenlerimiz gelmişti nişanımızda.Ama sizin orkestranızın performansı ve sahne duruşu bizi düğünümüzde fazlasıyla memnun etti.Slon sahiplerine ve... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.