Liva 59 Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Liva 59 Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Liva 59 Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Liva 59 Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Liva 59 Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Liva 59 Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Liva 59 Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Liva 59 Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Liva 59 Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Liva 59 Düğün Salonu 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Liva 59 Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Liva 59 Düğün Salonu düğün dışında nişan, kurumsal etkinlikler, doğum günü, davet ve resepsiyon, kına, parti, mezuniyet törenleri ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Liva 59 Düğün Salonu Hakkında

Yıllardır çiftlerine sunduğu hizmet ile sevginizi kazanan Liva 59 Düğün Salonu Tekirdağ’da hizmet veriyor.

Salonumuzda düzenlediğimiz her organizasyonunuz için özel konsept tasarlıyoruz. Ayrıca kına gecesi, düğün, nişan, nikah ve söz davetlerinizin yanı sıra iş yemekleri, davet ve resepsiyonlarınızı da gerçekleştiriyoruz.

Liva 59 Düğün Salonu otuma düzeninde 300 kişilik davetleriniz için uygun olacak salonumuz şık tasarımı ile beğeninizi kazanıyor. Masa ve sandalye giydirmeleri ile beyaz üzerine renkli tercih edilen bir görünümde sağlıyoruz. Çiftlerimizin zevklerini yansıtan ve konuklarına da yüksek hizmet kalitesinde özel sunumlar gerçekleştiriyoruz. Şık tasarlanmış bir gece için süslemeler ve aksesuarlar da ekliyoruz masalarınıza. Çiftimizin konforunu da göz ardı etmiyor bu yüzden düğün masası ve gelin yolunuzu da dekore ediyoruz.

Çiftimizin talepleri doğrultusunda şekillendirdiğimiz gecenizde ikram ve içecek menülerinizi de düğün öncesinde beğeninize sunarak içinize sinen tercihler ile bir gece tasarlıyoruz. Çiftimizin düğün pastasını da volkan ve konfeti Showları ile gerçekleştiriyoruz.

Karar vermekte zorlanan veya konsept fikirlerinde kararsızlık yaşayan çiftlerimize ise salonumuzu görmeden karar vermemelerini öneriyoruz. Dilediğiniz takdirde kısa bir salon tanıtımının ardından detaylı planlama için organizasyon sorumlumuz ile sürecin tamamını planlıyoruz. Sonrasında çiftlerimizi zor duruma sokmamak için öncesinden bir bütçe planlaması da yaparak kötü sürprizlerle karşılaşmanızın önüne geçiyoruz. Böylelikle çiftimizin aklında hiçbir soru işareti kalmadan net bir fikir ile kaygı duymadan huzurlu bir gece geçirme şansı oluyor.

Davet boyu kameramanlarımız ve fotoğrafçılarımız en mutlu anlarınızı gerek fotoğraf gerek de HD video formatında kayıt altına alacaktır. Yıllar geçse de izlediğinizde gülümseyerek hatırlayacağınız bu özel anlarınızda yerimizi almak için sabırsızlanıyoruz.

Siz de salonumuzda unutulmaz anılar biriktirmek isteyenlerdenseniz Liva 59 Çorlu Düğün Salonu ile iletişime geçmek için formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Şeyh Sinan Mahallesi, Kantarcı Sk. 1/C, 59850 Çorlu/Tekirdağ

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Liva 59 Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.