Öz Aras Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Öz Aras Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Öz Aras Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Öz Aras Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Öz Aras Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Öz Aras Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Öz Aras Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Öz Aras Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Öz Aras Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Öz Aras Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Öz Aras Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Öz Aras Düğün Salonu düğün dışında kına, açılışlar, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, nişan ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Öz Aras Düğün Salonu Hakkında

Öz Aras Düğün Salonu olarak sevdiklerinizle beraber keyifli organizasyonlar geçirmeniz için faaliyet gösteriyor, isteklerinizi karşılıyoruz. Hayallerinizdeki düğün organizasyonunu bize gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz. Profesyonel ve deneyimli organizasyon ekibimiz sizler için gerekli olan tüm düzenlemeleri yerine getirebilir, tam olarak istediğiniz organizasyona ulaşmanızı sağlayabilir. Gecenizi bizimle gerçekleştirecekseniz peri masalınızı gerçeğe dönüştüreceksiniz demektir.


2 katlı olan düğün salonumuzun ilk katı asma kat olarak adlandırıyor. Pistimizin orta yerinde bulunan aydınlatma mekanımıza farklı bir hava katıyor. Farklı dekorasyonu ve dizaynıyla sizleri etkileyecek düğün salonumuzda isteklerinizi karşılıyoruz.


Pistimiz oyun havalarına, ilk danslara, dans gösterileri, zeybek oyunlarına ev sahipliği yaptı. Şimdi de sizin ilk dansınızı gerçekleştirmenizi istiyoruz. Dansını davetlilerinize gösterdikten sonra nikah masanıza geçiş yapabilir, özenle hazırladığımız masanızda ‘evet’ diyebilirsiniz.


Davetli masalarınızda da aynı özeni gösteriyor, hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Farklı şamdanlara ve mumluklara yer verdiğimiz organizasyonlarınızda şıklığımızı ve kalitemizi gösteriyoruz. Beraber gecenizi güzelleştirmek için mekanımıza kırmızı halı üzerinde giriş yapıyorsunuz. Merdivenlerden aşağı kata ulaşırken merdivenlerimizi de süslüyor, güzel bir görüntü ortaya çıkarmaya çalışıyoruz.


Öz Aras Düğün Salonu ekibi olarak hayallerinizi gerçekleştirmek istiyoruz, bu yüzden beraber çalıştığımız çiftlerin düşüncelerine önem veriyor, onlarla sağlıklı bir iletişim kuruyoruz. Mekanımızın her alanına konumlandırdığımız çiçek aranjmanları ve süslemelerle beraber güzelliğimizi ve şıklığımızı arttırıyoruz.


Sevdiklerinizle beraber mekanımıza giriş yaptığınız andan itibaren kendinizi oldukça özel hissedeceksiniz. Mekanımıza yerleştirdiğimiz masa ve sandalyelerimizle beraber ergonomik bir organizasyon sunuyoruz. Rahatınıza önem verdiğimiz gecede isteklerinizi de servis ve hizmet elemanlarımız ile karşılıyoruz. Gecenizde büyük bir ekiple beraber hizmet veriyoruz. Sevdiklerinizle beraber kusursuz bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız sayfamız üzerinde bulunan ücretsiz fiyat teklifi al butonunu kullanabilirsiniz. Butona tıkladıktan sonra formu doldurarak organizasyon bilgilerinizi paylaşmaya ne dersiniz?


Tekirdağ düğün salonları arayışınıza son vermek için hazırız!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Mahallesi, Panel Sk., 59510 Kapaklı/Çerkezköy/Tekirdağ

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Öz Aras Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.