Arabul Düğün ve Davet Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Arabul Düğün ve Davet Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Arabul Düğün ve Davet Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Arabul Düğün ve Davet Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Arabul Düğün ve Davet Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Arabul Düğün ve Davet Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Arabul Düğün ve Davet Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Arabul Düğün ve Davet Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Arabul Düğün ve Davet Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Arabul Düğün ve Davet Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Arabul Düğün ve Davet Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Arabul Düğün ve Davet Salonu düğün dışında sünnet düğünü, nişan, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, kına, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri ve doğum günü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Arabul Düğün ve Davet Salonu Hakkında

1994 yılından bu yana Arabul Düğün ve Davet Salonu olarak çiftlerimize hizmet sunuyoruz.

Arabul Düğün Salonu yenilenen yüzüyle çiftlerini ve misafirlerinizi en özel gününüzde kaliteli ve sınırsız hizmet anlayışı ile ağırlıyor. Ayrıca çeyrek asırlık düğün organizasyonları tecrübelerimiz ve binlerce aşka şahitlik etmemiz sayesinde farklı konsept alternatifleri sunabiliyoruz çiftlerimize!

Salonumuzda davet ve resepsiyonlarınızı gerçekleştirirken davetli sayısı konusunda bir kısıtlamanız olmayacak. Çünkü kapalı salonumuzda oturma düzeninde 700 kişilik ve kır bahçesinde 400 kişilik davetlerinizi gerçekleştirebiliriz.

Sunduğumuz hizmetler ise şöyle:

Organizasyon sorumlumuz ya da çiftimizin tercihine bağlı olarak çözüm ortağımız olan organizasyon firmamız ile de düzenlemelerinizi ve salon süslemelerini gerçekleştirebiliyoruz.

Tabii ki ilk olarak çiftimizin aklındaki düğün konseptini, kişi sayısını öğreniyoruz. Böylelikle kır bahçemizi mi yoksa salonumuzu mu düzenlememiz gerektiğine karar veriyoruz.

Beyaz masa ve sandalye örtüleri üzerine renklendirme çalışmaları yapmayı tercih ediyoruz. Bu yüzden gelinimizin isteğine göre sandalye giydirmeleri yapıyoruz. Konuklarınızın masalarına da kimi zaman şamdanlar, vazolar, mumluklar kimi zaman da rengarenk çiçekler ile süslemeler yapabiliyoruz.

Çiftimizin düğün masasını da unutmuyoruz ve size özel olacak şekilde tasarlıyoruz. Gelin yolunuzu da tasarlayarak salon düzenini tamamlamış oluyoruz.

Sıra gecenize tat katacak olan yemeklerimize geliyor. Yemekli ve yemeksiz organizasyon tercihleri sunduğumuz çiftlerimize ana yemek ve ikramları seçme şansı sunuyor. Geceyi tamamen çiftimizin istekleri ile tasarlamayı amaçlıyoruz…

Müzisyenlerimiz konusunda da zevkinize uygun hareket ediyoruz. Kır düğünü konseptinizde orkestramız ile şık bir kır düğünü düzenleyebilirken salonumuzda müzisyenlerimiz ile kesintisiz eğlence garantisi veriyoruz.

Eğer siz de bütün bu avantajlardan yararlanmak ve özel bir gece tasarlamak isterseniz Arabul Düğün ve Davet Salonu ile iletişime geçebilirsiniz. Biz konuklarımızı Tekirdağ Arabul Düğün Salonu adresinde bekliyor olacağız…

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Karadeniz Mah.Trabzon Cd. No:18

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Arabul Düğün ve Davet Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.