• Kapasite
    100 - 250 Kişi

  • Başlangıç Fiyatı
    40.000 - 60.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Pia Garden Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL

Pia Garden Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Pia Garden Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Pia Garden Sıkça Sorulan Sorular

Pia Garden düğün fiyatları ne kadar?

Pia Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 60.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Pia Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Pia Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Pia Garden 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Pia Garden düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Pia Garden düğün dışında kına, baby shower, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, parti, sünnet düğünü, doğum günü, nişan, açılışlar ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Pia Garden Hakkında

Aşkınıza şahitlik edeceğimiz mekânımızda, size birbirinden güzel hizmet ve imkânlar sunarak unutulmaz bir düğün günü geçirmenizi sağlıyoruz. Yıllara meydan okuyan tecrübemiz ile her ânınıza değer katmak, gecenizi en şık konseptlerle tasarlamak ve organize etmek için buradayız.

Pia Garden Düğün Salonu olarak, bu değerli günün sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle hem tamamen içinize sinen bir süreç geçirmeniz hem de aklınızdaki düğün konseptini öğrenebilmek için sizinle bir ön görüşme yapıyoruz. Görüşmelerimizde faydalanabileceğiniz hizmetleri size detaylı bir şekilde anlatıyoruz. Siz de ihtiyaçlarınızı dikkate alarak istediğiniz imkân ve olanağımızdan yararlanabiliyorsunuz.

Salonumuz her türlü süslemeyi yapabileceğimiz büyüklüğe sahip. Bu nedenle hep hayalini kurduğunuz konsepti rahatlıkla gerçek hayata yansıtabiliriz. Farklı masa düzeni seçeneklerinden kullanılacak aksesuarların seçimine kadar her detayla yakından ilgileneceğimizden de hiç şüpheniz olmasın. Tabii bu süreçte bizim imkânlarımızdan yararlanmak istemezseniz, bir organizasyon firmasıyla iş ortaklığı kurabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir kısıtlamamızın bulunmadığını belirtelim.

Yemekli düğünlere de ev sahipliği yapabilen salonumuz, konuklarınızı birbirinden güzel menülerle ağırlıyor. Menü içeriğini sizin damak zevkinizi dikkate alarak hazırlıyor, birçok yemek menüsü alternatifinden dilediğinizi seçmenize olanak sağlıyoruz. Eğer isterseniz mevcut menülerimizde değişiklik de yapabiliyorsunuz.

Sahip olduğumuz son teknoloji ekipmanlar size ve konuklarınıza gece boyunca kesintisiz eğlence ve müzik ziyafeti sunuyor. İlk dans ile başlayan romantik geceniz, git gide daha da eğlenceli bir hale geliyor. Bu keyifli anlar saat 24.00’ı gösterene kadar kesintisiz olarak devam ediyor.

Tekirdağ düğün salonu fiyatlarımızı da bütçenize dost olacak şekilde belirledik. Siz bu saydığımız hizmetler ışığında muhteşem bir düğün günü geçirmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmına bulunan bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Sağlık Mah. Ergin Sk. No:58 Ergene Ergene, Tekirdağ

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.