Düğün Fotoğrafçıları

Silifke Düğün Fotoğrafçıları

Silifke Efce Photography

3.000-5.000 TL

Silifke Gamze Tuncal Photography

5.000-10.000 TL

Silifke Levent Yıldız Photography

3.000 TL'den az

Silifke Foto Naz

3.000 TL'den az

Silifke Foto Cemil

5.000-10.000 TL

Silifke Ongun Fotoğrafçılık

5.000-10.000 TL

Silifke Stüdyo Tek

3.000 TL'den az

Silifke Foto Moda Silifke

3.000-5.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Silifke Düğünlerinin Olmazsa Olmazı: Silifke Fotoğrafçıları

Mersin Silifke profesyonel fotoğraf çekimi hizmeti veren birçok firmanın bulunduğu bir ilçe. Silifke fotoğrafçılarından save the date, trash day, düğün hikayesi, düğün klibi, Instagram videosu gibi birçok çekim türünde hizmet alabilirsiniz. Silifke'deki fotoğrafçılardan yalnızca dış çekim hizmeti alabileceğinizi de düşünmeyin. Silifke fotoğraf stüdyolarında, keyifli konsept çekimler de yaptırabilirsiniz. Aklınızda bir konsept yoksa ilçedeki deneyimli ekiplerden size uygun bir konsept geliştirmesini isteyebilirsiniz.

Silifke Fotoğrafçı Tavsiyeleri

Silifke’deki fotoğrafçılar arasından size en uygun olanını ararken bulunduğunuz sayfada yer alan filtrelerden faydalanabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu sayede kriterlerinize uygun olan firmaları görüntüleyebilir ve siteklerinizel uyumlu bir firma bulabilirsiniz. Peki bu filtrelerden nasıl faydalanabilirsiniz, gelin kısaca inceleyelim.

İstediğiniz çekim türüne karar verdikten sonra çekim türü alanından seçim yapabilirsiniz. Örneğin, düğün hikayesi, düğün belgeseli, dış çekim gibi tercihleriniz olabilir. Ardından bir bütçe belirledikten sonra minimum paket fiyatı alanından yapacağınız seçim ile bütçenize en uygun firmaları görüntüleyebilirsiniz.

Silifke Düğün Fotoğrafçılarının Sunduğu Hizmetler Neler?

Silifke düğün fotoğrafçılarının sunduğu hizmetler arasında düğün hikayesi, düğün belgeseli, save the date, trash the dress, ve sosyal medya videoları gibi unsurlar yer alıyor. Ayrıca Silifke düğün fotoğrafçıları sadece düğün değil söz, kına ve nişan gibi organizasyonlarda da sizinle çalışıyor. Bölgedeki deneyimli ekiplerden anlaştığınız bir ekiple birden fazla organizasyonda çalışırsanız indirimlerden faydalanma ihtimaliniz de oluyor.

Silifke’deki fotoğrafçıların çoğu hem stüdyo hem de dış çekim yapıyor. Yine de bazı fotoğrafçılar sadece dış çekime odaklanmış olabiliyor, bu durumda size düşen istediğiniz çekim türüne karar vermek ve bu doğrultuda bir firma seçimi yapmak oluyor. Mersin Silifke düğün fotoğrafçıları çiftler için farklı paket seçenekleri sunabiliyor. Bu paketler sizin istediğiniz hizmet türlerine göre şekilleniyor.

Silifke’de Düğün Fotoğrafçısı Nasıl Seçilir?

Mersin Silifke en iyi düğün fotoğrafçısı hangisi diye soracak olursanız, buna karar vermek oldukça zordur. Bölgede bulunan fotoğrafçıların birbirinden güzel çalışmalarını incelemek seçim yapmanıza yardımcı olabilir. Size hitap eden bir fotoğrafçı olduğundan emin olmak için seçeneklerinizin arasından hem sizin istediğiniz türde çekimler yapan hem de bütçenize uyan bir firma ile anlaşmak mantıklı olacaktır.

Silifke’de En İyi Düğün Fotoğrafı Nerede Çekilir?

Silifke denince akla gelen Silifke Kalesi, tarihi yerleri seven ve düğün albümünde bu karelere yer vermek isteyenler için güzel bir seçenek diyebiliriz. Doğal güzelliklere örnek olarak ise Göksu Nehri ve Plajları, Mavi Mağara örnek verilebilir. Mersin’in en güzel avantajlarından birisi olan Akdeniz Sahili, klasikleşmiş olan ve daima güzel karelere yer veren deniz temalı fotoğraflar için ideal.

Tarihi çarşılardan faydalanarak da albümünüze renk katabilir, kültürel ögeler ile dolu dolu bir çekim günü yaşayabilirsiniz. Tarihi unsurlar demişken, tarihi evleri ve köyleri sevenler için bir önerimiz daha olacak. Narlıkuyu Köyü tarihi taş evleri ve sıcak atmosferi ile biliniyor. Bu köyde çekilen fotoğraflar ile romantik kareler elde edebilirsiniz.

Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları Silifke’de Neye Göre Belirleniyor?

Düğün fotoğrafçılarının fiyatları birçok farklı faktöre göre değişiklik gösterebiliyor. Fotoğrafçınızın kullandığı ekipmanların türü ve kalitesi maliyeti artırıyor olabilir. Örneğin, drone ile çekim isterseniz bilmelisiniz ki bu tür teknolojiler oldukça pahalı olabiliyor. Firmanızın kaç kişi ile çalıştığı da ücreti etkileyen konular arasında. Birlikte çalışacağınız ekibin kişi sayısı arttıkça ücretler artacaktır.

Fotoğraf çekimini yapmak istediğiniz yer bulunduğunuz ilçeye uzak olabilir. Şehirdeki fotoğrafçılar sizinle her yerde çekim yapıyorlar ve şehir dışına dahi sizinle geliyorlar. Ancak uzak mesafelere gitmenin yol ve konaklama gibi masrafları da ücretlere dahil olduğundan, bu sizin için daha pahalı bir paket anlamına gelebilir.

Silifke Düğün Albümü, Düğün Hikayesi, Dış Çekim Fiyatları Ne Kadar?

Düğün albümü fiyatlarını etkileyen faktörler arasında albümün kapak tasarımı yer alıyor. Kadife veya ahşap kaplı kapak tercihinizin olması durumunda malzemenin maliyeti de ücrete ekleniyor. Ayrıca istediğiniz albüm, kanvas vb kopyası sayısı da ücrete yansıyor. Dilediğiniz fiziksel baskıların kalitesi ve malzemesi için fotoğrafçınızla konuşabilir, detayları öğrenebilirsiniz.

2-3 saat süren çekimler genellikle en uygun fiyatlı çekimler oluyor. Düğün hikayesi gibi tüm gün süren çekimler ise en pahalı çekim türleri arasında. Düğün belgeseli, sosyal medya videoları gibi çekim türlerine bazı firmalar temel paketlerinin arasında yer verirken bazı firmalar ise ekstra ücret talep edebiliyor. Bunun için seçtiğiniz paket seçeneğinin sizin isteklerinizle tamamen uyuştuğundan emin olmalı, alacağınız hizmet türlerini kesinleştirmelisiniz.

Kısacası, Silifke’de düğün çekimi yapabileceğiniz birçok yer ve fotoğrafçı var. Bütçenize uygun bir firma arayışındaysanız ne kadar çok firmadan fiyat teklifi alırsanız o kadar kolay bulabileceğinizi belirtelim. Avantajlı paketlerden yararlanmak için indirimleri takip edebilirsiniz. Beğendiğiniz firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi almayı unutmayın!

Tüm İlçeler Düğün Fotoğrafçıları

Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları