Ongun Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Ongun Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ongun Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Ongun Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Ongun Fotoğrafçılık Hakkında

Düğün fotoğraflarınız ve videolarınız aşkınızın hikayesini anlatan, en değerli anılarınızdır. Biz Ongun Fotoğrafçılık Silifke düğün fotoğrafçısı olarak bu en özel anılarınızın yıllar sonra bile her baktığınızda sizi o rüya gibi anlara tekrar götürecek güzellikte ve canlılıkta olmasını sağlıyoruz.

Düğün fotoğrafçılığı bizim için oldukça özel çalışmalardan oluşuyor. Çiftlerin en özel günlerinde mutluluklarına ortak olmak ve onlarla muhteşem anılar biriktirmek bize her çekimde ayrı bir heyecan veriyor. Beraber çalıştığımız her çiftten çok şey öğreniyor, her çekimde kendimizi bir adım daha ileri taşımak için çalışıyoruz.

Çiftlere en iyi hizmeti sunabilmek için çekimlerimizde son derece profesyonel ekipmanlar kullanıyoruz. Tecrübe sahibi ekibimizle ışığı ve fotoğrafçılık tekniklerini ustalıkla kullanarak, düğün fotoğraflarınızda ve videolarınızda her ayrıntının kusursuz bir şekilde sergilenmesini sağlıyoruz.

Çekimlerinizde her zaman sizin istek ve beklentilerinizi ön planda tutuyoruz. Bu nedenle çekimlerinizden önce gerçekleştirdiğimiz ön görüşmelerde düğün fotoğraflarınıza dair tüm hayallerinizi dikkatlice dinliyoruz. Ardından edindiğimiz bu bilgiler doğrultusunda her detayıyla içinize sinen düğün fotoğrafları ve videoları için hazırlıklara başlıyoruz.

Düğün fotoğraflarınıza en saf duygularınızı yansıtmaya özen gösteriyoruz. Kadrajın önüne en doğal halinizle çıkabilmeniz için profesyonel ekibimizle beraber size özgür hissedeceğiniz bir ortam sunuyoruz. Bu sayede en içten gülüşlerinizi ve en anlamlı bakışlarınızı unutulmaz kılabiliyoruz.

Düğününüzün en güzel anlarından derlediğimiz sinematik görüntülerle aşkınızı ödüllük bir filme dönüştürebiliyoruz. Video hizmetlerimizde düğün klibi, düğün belgeseli, düğün hikayesi gibi dilediğiniz her türde çekimlerinizi yapabiliyoruz. Düğün gününüze kuaför aşamasından, ilk dansa kadar farklı bir bakış açısıyla dahil olarak en güzel gününüzü sonsuza taşıyoruz.

Özgün ve kaliteli bir düğün albümüne sahip olmak için bizi tercih edebilirsiniz. Foto Ongun Silifke hakkında daha fazla bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.