• Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Foto Cemil Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Foto Cemil Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Cemil Sıkça Sorulan Sorular

Foto Cemil düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Cemil düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Foto Cemil ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Cemil ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Foto Cemil şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Cemil şehir dışında hizmet veriyor.

Foto Cemil düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Cemil düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Cemil hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Cemil aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Cemil Hakkında

Düğün fotoğrafları içinde barındırdığı duygularla ve anılarla çok hassas çalışmalardır. Biz Foto Cemil olarak bu çok özel çalışmalara hak ettiği değeri veriyor, size her detayıyla kusursuz düğün anıları bırakıyoruz.

Fotoğrafçılık tekniklerini iyi bilen tecrübe sahibi bir ekiple çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte ışığı ve açıyı iyi bir şekilde kullanarak düğün fotoğraflarınızda her detayın tüm canlılığıyla karelere yansımasını sağlıyoruz. Bu sayede yıllar sonra bile her detayıyla sizi düğün gününüze geri döndüren düğün fotoğraflarına sahip oluyorsunuz.

Sizin fikir ve görüşlerinize çok değer veriyoruz. Bu nedenle çekimlerinize başlamadan önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmede düğün fotoğraflarınıza ve videolarınıza dair tüm istek ve beklentilerinizi öğreniyoruz. Ardından yaptığımız her çekimde edindiğimiz bu bilgiler ışığında hayallerinizin ötesine geçmek için çalışıyoruz. Her bir ayrıntı içinize tam olarak sinene kadar işimizi bitmiş saymıyoruz.

Düğün fotoğraflarınızın en doğal ve içten halinizi yansıtmasına özen gösteriyoruz. Bunun için güler yüzlü ekibimizle size çekimler boyunca rahat edeceğiniz bir ortam sağlıyoruz. Çekimlerde kendiniz gibi olmanıza izin vererek, yapay pozlardan uzak duruyoruz. Bu sayede en saf duygularınızı barındıran ve her batığınızda içinizi ısıtan düğün fotoğraflarına sahip oluyorsunuz.

Düğün klibi, düğün belgeseli, save the date gibi çekim türlerinde çekimlerinizi yapabiliyoruz. Profesyonel video hizmetlerimizle hayatınızın en özel gününden yaşayan anılara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle 4 hafta öncesinden iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Birbirinden güzel düğün fotoğraflarınızı ve videolarınızı orijinal kopyalarıyla beraber size teslim ediyoruz.

Sayfanın yanında bulunan formu doldurarak Foto Cemil Mersin düğün fotoğrafçısı hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Biz profesyonel ekibimizle size unutulmaz anılar bırakmak için hazırız.

İletişim

  • Adres::

    Saray, Fevzi Çakmak Cd. No:74, 33950 Silifke/Mersin

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.