Gamze Tuncal Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Gamze Tuncal Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Gamze Tuncal Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Gamze Tuncal Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün Hikayesi/Klibi, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Gamze Tuncal Photography Hakkında

Fotoğrafçılık mesleğine gönül verdiğimden beri, etrafımdaki her şeyin tadını çıkarır oldum. İnsan kesinlikle, farklı bir gözle bakmaya başlayınca; görülmeyeni görüyor ve başkalarının farklı gördüğü şeyleri, çok farklı açıdan inceleyebiliyor. Fotoğrafçılıkta da bu böyle olmalı. En güzel gününüzü anlamlı ve ölümsüz kılmak için, başkalarının göremediği kareleri ortaya çıkararak, harikalar yaratmalısınız.

Silifke düğün fotoğrafçıları arasında; Gamze Tuncal Photography ailesi olarak, minimalist tarzımızla birlikte; doğum, nişan gibi özel gün fotoğrafçılığının yanı sıra, düğün fotoğrafçılığı da yapıyoruz. Sadeliğin ve doğallığın önüne, hiçbir şeyin geçemeyeceğine inanıyoruz. İki kişinin birbirine olan aşkının sanat eserine dönüşmesi, bir fotoğraf karesine aktarılmasıyla gerçekleşiyor. Siz romantizmi doruklarda yaşarken, en güzel hislerinize albümlere dökmek de bize düşüyor!

Fotoğraflarınızın her birinin bir anlamı olması için çabalıyoruz. Onlara her baktığınızda aynı şeyi hissetmenizi istiyoruz: Memnuniyet ve huzur. Bunun yanında, fikirlerinize önem veriyoruz istemediğiniz hiçbir şeye, fotoğraflarımızda yer vermiyoruz! Dilerseniz, size sağladığımız imkanlardan biraz bahsedelim.

Trendleri kendi tarzımıza uyarlayarak yakından takip ediyoruz. Save the date ve trashday gibi, düğünden önce ve sonra çektiğimiz fotoğraflardan da büyük keyif alıyoruz. Özellikle gelinliğiniz yerine, beyaz uçuş uçuş bir elbise giydiğinizde, muhteşem kareler yakalamak için harika bir ortam oluşturuyoruz. Bunun yanında çekimlerinizi; dış çekim ve stüdyo çekimi şeklinde, sizin tercihinize bırakıyoruz. Dış çekimlerde, şehrin en güzel ve ıssız manzaralarını kullanmayı ok seviyoruz.

Fotoğraflarınızı size, orijinal kopyalarıyla birlikte, çekim tarihinizden en geç 4 hafta sonra teslim ediyoruz. Muazzam kalitede ve ömür boyu saklayabileceğiniz fotoğraflara sahip olmuş oluyorsunuz.

Heyecanınıza ortak olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz. Kararınızı verdiyseniz; Düğün fotoğrafları fiyat bilgisi almak ve bize ulaşmak için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.