Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  10.000 TL'den fazla

Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta

Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftlerimizin istekleri doğrultusunda mekan seçimini yapıyoruz.

Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık Hakkında

En özel ve en anlamlı güne, düğün gününüze yaklaşırken heyecanınızın artması çok doğal. Bu tatlı telaşınız içinde sizi en iyi şekilde yansıtacak Balıkesir düğün fotoğrafçısı için size harika bir önerimiz var. Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık, genç ve dinamik ekibi ve sıradanlıktan uzak yaklaşımıyla size neşe dolu bir gün ve muhteşem kareler vadediyor.

Deneyim

Kurucumuz Göktuğ Özcan, işini büyük bir aşkla yapan, kendini ve ekibini sürekli geliştirmeye odaklı profesyonel bir düğün fotoğrafçısı. Kendisi düğün fotoğrafçılığının dünya çapında önemli topluluklarından WPJA(Wedding Photojournalist Association) ve Mywed üyesi. Uzun yıllardır birçok çiftle çalışan Göktuğ Özcan, her yeni çiftle beraber yeni bir hikaye yazmanın işinin en keyifli tarafı olduğuna inanıyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Siz güzel çiftimizin arzusuna göre çekim türünü belirliyoruz. Hem düğününüzün öncesinde hem düğün esnasında farklı çekimler yapabiliyoruz. Muhteşem bir anı oluşturacak düğün hikayesi, düğün klibi veya düğün belgeseliyle mutlu gününüze keyif katabiliriz. Diğer yandan sıra dışı Save The date ve Trash Day çekimleri de uzmanlık alanımız. Dilerseniz söz, nişan ve kına gecesi çekimleri konusunda da hizmet verebiliyoruz.

Balıkesir dış çekim mekanları konusunda deneyimli ekibimizle sizi seve seve yönlendirebiliriz. İsterseniz düğün gününüzde yanı başınızda olarak hikayenize tanıklık edebiliriz. Dış çekim isterseniz deniz ve doğanın birleştiği harika bir kumsal, yemyeşil bir kır bahçesi çekim mekanımız olabilir. Dilerseniz tarihi yerler veya uçsuz bucaksız bir kır bahçesinde aşkınızı ölümsüzleştirebiliriz. İsterseniz şehir içinde farklı kareler yakalayabiliriz.

Ek Hizmetler

Sakarya merkezli firmamız Türkiye’nin her yerinde çekim yapabilme kapasitesine sahip. Yurt dışı taleplerinize de karşılık veriyoruz. Videography ekibimizle öne çıkıyoruz. Size sosyal medya hesaplarınız için şahane içerikler hazırlıyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakında takip ediyor çekim ekipmanlarımızı güncelliyoruz. Kaliteli, dayanıklı ve çok çeşitli baskı ve albümlerimizle gündemi izliyor size nesiller boyu kalacak anılar bırakıyoruz.

Genç ve profesyonel ekibimizle Göktuğ Özcan Fotoğrafçılık’ı sürekli bir adım öteye taşıyoruz. Değerli çiftlerimizden aldığımız müthiş geri dönüşlerle de her güne yeni bir heyecanla başlıyoruz. Sizin de hikayenize yeni bir sayfa açmak ve mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek isteriz. Siz de bizimle tanışmak için sayfada bulunan numaralardan arayabilirsiniz. Balıkesir düğün fotoğraf paketleri için sayfada bulunan formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.