Düğün Fotoğrafçıları Balıkesir

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı

  • Min. Paket Fiyatı
    15.000-25.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
15.000-25.000 TL

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı Sıkça Sorulan Sorular

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 15.000-25.000 TL aralığındadır.

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Tüm Türkiye’de ve yurtdışında çekim yapabiliyoruz. Üstün teknik donanımımız ve tecrübeli ekibimizle drone gibi farklı ekipmanları kullanıyoruz. Farklı düğün paketlerimizle en üst kalitede baskı yapıyor, albüm çeşitlerimizle fark yaratıyoruz. Zengin renk kartelamız var. Sosyal medyaya özel düğün video içeriği hazırlanması gibi hizmetlerde veriyoruz. VIP aracımızla sizi evinizden alıyor, Balıkesir düğün fotoğraf mekanlarında tüm günü konforlu ve keyifli bir maceraya dönüştürüyoruz."

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı şehir dışında hizmet veriyor.

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftlerin istekleri doğrultusunda pek çok mekânda çekim yapıyoruz."

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı Hakkında

20 yılı aşkın tecrübemiz ve işimize duyduğumuz büyük aşk sayesinde, her yeni tanıştığımız çiftimizle heyecanlarını paylaşıyoruz. 1997 yılındaki kuruluşumuzdan itibaren ekibimiz yıldan yıla büyüdü. Balıkesir düğün fotoğrafçıları arasında Bekir Işık ve her biri alanında uzman ve işini zamanında yapmaya önem veren 10 kişilik ekibimizle, en özel düğün fotoğraflarını çekmek ve sizi mutlu etmek için çalışıyoruz.

Deneyim

Ben Bekir Işık, 1983 Kayseri doğumluyum. 1997 yılında başladığım profesyonel fotoğraf hayatım, birçok kişi ve kurum için özel fotoğraf uygulamaları yaptığım firmamla yıllar içinde zirveye taşındı. Sayısız çifte bu güzel günde özel anlar yaşatmak ve yaşadıkları duygu dolu anları fotoğraflamak en büyük tutkum oldu. İşinde oldukça başarılı kurgu, montaj uzmanları, art direktörlerden oluşan 10 kişilik ekibimle hizmet vermeye devam ediyorum.

Çekim Türleri / Mekanlar

650 metrekare kapalı çekim alanı ve 1000 metrekare açık alana sahip fotoğraf platomuzla fark yaratıyoruz. Hem dış mekan hem iç mekan çekim tecrübemiz oldukça fazla. Bazen bir nehir veya göl kenarı, bazen yeşillikler arasında bir park veya orman içi alan, muhteşem karelerimize ev sahipliği yapabiliyor. Farklı tarihi mekanlar özellikle Kapadokya’da balonların eşsiz güzelliğiyse benzersiz video ve fotoğraflar için favorilerimizden.

Bekir Işık Fotoğraf olarak sunduğumuz onlarca hizmet arasında düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekimleri var. Ayrıca en güzel söz, nişan, kına çekimlerini yaptığımız konusunda da iddialıyız. Çizgi dışı fikirleri hayata geçirdiğimiz, davetiye konusuna farklı bir bakış açısı getiren dış mekan Save The Date çekimi veya eğlenceli bir Trash Day çekimi için de yanınızdayız.

Ek Hizmetler

Tüm Türkiye’de ve yurtdışında çekim yapabiliyoruz. Üstün teknik donanımımız ve tecrübeli ekibimizle drone gibi farklı ekipmanları kullanıyoruz. Farklı düğün paketlerimizle en üst kalitede baskı yapıyor, albüm çeşitlerimizle fark yaratıyoruz. Zengin renk kartelamız var. Sosyal medyaya özel düğün video içeriği hazırlanması gibi hizmetlerde veriyoruz. VIP aracımızla sizi evinizden alıyor, Balıkesir düğün fotoğraf mekanlarında tüm günü konforlu ve keyifli bir maceraya dönüştürüyoruz.

Hayatınızda bir defa yaşayacağınız ve inanın çabucak geçecek düğün gününüzde, en keyifli ve en mutlu siz olun istiyoruz. En sevdiğimizse, birbirinize aşkla bakarken yakaladığımız o doğal pozlar. Siz de düğün çekimini profesyonel ekibimizle beraber keyifli bir deneyim olarak hatırlamak isterseniz bize sayfada bulunan numaralardan ulaşabilir. Formu doldurarak özel teklifinizi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Bandırma

  • Haritadaki Konumu

    Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.