• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sannora Foto Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Sannora Foto Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Sannora Foto Sıkça Sorulan Sorular

Sannora Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Sannora Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Sannora Foto ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Sannora Foto ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Sannora Foto şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Sannora Foto şehir dışında hizmet veriyor.

Sannora Foto ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Deniz,göl kenarı Kayalıklar Hazır konsepli plato Müzeler. Beyaz,Sarı ve yeşilin yoğun olduğu tarlalar(buğday,mısır.çiçek...gibi) Ağaçların yoğun olduğu ormanlar Eski sokaklar Yıkık binalar. Not: Önelik müşteiyi tanımak.. Ne istediğini anlamak.."

Sannora Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Sannora Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Sannora Foto hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Sannora Foto aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, düğün belgeseli, konsept çekim, trashday, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Sannora Foto Hakkında

Özel anlarınıza önem veriyor ve bu anları yıllara dayanan tecrübemizle Sannora Foto olarak ölümsüzleştiriyoruz. Balıkesir düğün fotoğrafçıları arasında yer alan markamızla sadece Balıkesir’de değil Türkiye’nin pek çok ilinde hizmet sunuyoruz.

Alanında uzman, oldukça yetenekli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda size hizmet sunuyoruz. Her zaman müşteri memnuniyetini ve kaliteli işçiliği önemsiyoruz. Farklı konseptlerimizle de birbirinden özgün içerikler oluşturuyoruz.

Çekimlerden önce sizinle bir araya gelerek hangi türde hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Bugüne kadar reklam, tanıtım, dış çekim, video çekimi yapmış bir ekip olarak konseptlerimizi çekim türünüze göre belirliyoruz. İsterseniz düğün gününüzün sabahtan akşama kadar tüm detayını video kaydı aldırabilir, düğün anınızı çekim yaptırabilir ya da dış mekanlarda albüm için fotoğraf çekimi yaptırabilirsiniz. Her şeyi kayıt altına almak istiyorsanız da bunların hepsi için bizimle çalışabilirsiniz.

Çekimlerde öncelik her zaman mekan tercihinin neresi olacağı oluyor. Balıkesir dış çekim mekanları açısından gerek doğal gerek de tarihi açıdan oldukça verimli bir yer. İster Balıkesir’de isterseniz de başka illerde çekimlerinizi yapabiliyoruz. Mekana karar verdikten sonra ise kullanacağımız ekipmanları belirliyor, çekim tarihi ve saatini de netleştiriyoruz.

Çekimde içinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. Sizi farklı açılardan pek çok ekipman kullanarak çekiyoruz. En iyi görüntülere ulaşmak için poz konusunda gerekli gördüğümüz noktalarda yönlendirmelerde bulunuyoruz. Çekim bitince ise en iyi görüntüleri bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Hazırlıkları istediğiniz albüm konseptine uygun şekilde tamamlayarak size teslim ediyoruz.

Siz de başarılı bir ekiple çalışmak ve düğün kaydınızı şansa bırakmamak istiyorsanız Sannora Foto ailesinin bir parçası olabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve fiyat tekliflerimizi detaylı olarak öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim kanalları aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Balıkesir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.