Burak Yıldırım Kapadokya

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Burak Yıldırım Kapadokya Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.000-3.000 TL

 • Teslim Süresi

  6 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta

Burak Yıldırım Kapadokya Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Burak Yıldırım Kapadokya Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Bize ait olan balonlara en yakın lokasyondaki halılarla ve farklı konseplerle kaplı terasımızda, bize ait olan halı mağazası konseptimizde, balonlarla birlikte gün doğumu manzarasında vadilerde, peribacalarında, tarihi mekanlarda, butik otellerde, nehir kenarı ağaçlık alanlarda

Burak Yıldırım Kapadokya Hakkında

Balıkesir’de yaşayan ve hayalini kurduğunuz düğün albümüne ulaşmak için araştırma yapan bir çiftseniz Burak Yıldırım Kapadokya isimli fotoğraf stüdyomuzda beklentilerinizin karşılandığı sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz. Kapadokya merkezli olmamıza karşın Türkiye’nin pek çok ilinde şubemiz bulunan ve başarıyla hizmet veren stüdyomuzda bugüne kadar çok sayıda çiftin en mutlu anlarınız objektifimizle kayıt altına almanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Kurucumuz Burak Yıldırım’ın gazeteci ve fotoğrafçısı babasının izinden gitmesiyle açılan fotoğraf stüdyomuzda profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Düğün hikayesi, düğün klibi, dış çekim, stüdyo çekimi gibi hem video hem de fotoğrafçılık alanlarında hizmet veriyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir çekim istediğinizi uzun uzun konuşuyoruz. Çalışmalarımızdan örneklerde paylaştığımız görüşmemiz esnasında tarzınızı anlıyor ve size uygun bir konsept belirliyoruz. Dış çekimlerde en önem verilen konuların başında mekan tercihleri geliyor. İster Balıkesir dış çekim mekanları isterseniz de Kapadokya’da çekimlerinizi yapabiliyoruz. Herhangi bir kısıtlamamız olmadığı için Türkiye’nin neresine giderseniz gidin ekibimizle birlikte size eşlik ediyoruz.

Gelişen teknolojiyi de yakından takip ettiğimiz için kaliteli ekipmanlar kullanarak çekim türünüzün içeriğine göre hazırlıklarımızı yapıyoruz. Çekimler sırasında içinizden geldiği gibi davranmanızı ve rahat hareket etmenizi istiyoruz. Sevgilinizle birbirinize aşk dolu bakışlarınızın hiçbir anını kaçırmadan kayıt altına alıyoruz. Poz ve duruş gibi estetik unsurlar içeren konularda ise gereken yönlendirmeleri yaparak tecrübelerimizden faydalanmanızı sağlıyoruz.

Çekimlerinizi tamamladığımızda ise elde ettiğimiz görüntülerin tümünü size göstererek içlerinden en beğendiklerinizi ayırmanızı istiyoruz. Seçtiğiniz görselleri de bilgisayar ortamında düzenleyerek albümünüzü yaklaşık altı hafta gibi bir süre zarfında size teslim ediyoruz.

Siz de Balıkesir düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığımız Burak Yıldırım Kapadokya’nın şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formu, telefon ve mail aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.