Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  3.000-5.000 TL

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video Hakkında

Yaşamınızın en anlamlı günü yaklaştıkça heyecan ve telaş artıyor. Sıra Balıkesir düğün fotoğrafçıları arasında sizi en güzel ve doğal halinizle çekecek fotoğrafçıyı seçmeye geldi. Uzun yıllardır düğün fotoğrafçılığı yapan Türker Bey ve ekibi; sizi Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video’ da bekliyor. Düğün çekiminizde size dört dörtlük bir hizmet verecek ve rahat ettirecek bir ekiple çalışmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Deneyim

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video’nun kurucusu Türker Karkın ve Eşi Arzu Hanım, profesyonel düğün fotoğrafçılığını birkaç adım öteye taşıyan yenilikçi bir çift. Birlikte çalışan Karkın çifti, düğün çekimlerinde hem sizi sıcak bir aile ortamında rahatlatıyor, hem de iki farklı kameranın kullanımıyla görsel zenginlik artıyor. İşinin ehli ve sıcakkanlı bir ekiple çalışan Türker Bey, beklentinizin ötesinde bir hizmet sunuyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Siz evlenecek çiftimize tahmin edemeyeceğiniz kadar rahatlık ve keyifli bir gün yaşatmak en büyük hedefimiz. Geniş bir yelpazede tüm profesyonel fotoğraf hizmetlerini veren ekibimiz, sizin bu özel gününüzde çift kamera farkıyla size düğün hikayesi/ klibi ve düğün belgeseli hazırlayabilir. Yaratıcılıkta sınır tanımayan ekibimizle unutulmaz konsept çekimleri, Save the Date ve Trash Day çekimleri ayrıca şık katalog çekimleri yapabilirsiniz.

Balıkesir dış çekim mekanlarında birçok çifte hizmet veren ve deneyim kazanan ekibimiz, size hayal bile edemeyeceğiniz güzellikte alternatifler sunacak. Sıradanlığı sevmeyen Düğün Hikayem, sizin de hayallerinizi dinleyecek, belki muhteşem bir kumsalda belki de ulu bir ağaç gölgesinde eşsiz kareler çekerek sizi mutlu edecek. Biraz daha sınırları zorlayalım derseniz; su altı çekimi dahi yapabilen donanımlı ekibimiz sizi şaşırtmaya hazır.

Ek Hizmetler

Türkiye çapında onlarca hatta yüzlerce şehir ve mekan gezen ekibimiz, her bölgede, kurduğu güzel iletişimler ve işbirlikleriyle size hizmet vermeye hazır. Yenilikçi ekibimiz dilerseniz balayı çekimleri de yapıyor. Evinizin her duvarına asmak isteyeceğiniz, üstün kalitede baskı çeşitlerimiz ve sürekli yenilenen albüm kartelamızla iddialıyız. Ayrıca Türker Karkın’ın videography yetenekleriyle size gıptayla izlenecek sosyal medya videoları da hazırlıyoruz.

Tekrarı olmayacak anların sonuna kadar tadının çıkarılmasını destekleyen bir ekibiz. Düğün Hikayem olarak, şu ana kadar üstün hizmet ve dürüstlük ilkelerimizle tercih edilen bir firma olduk. Türker ve Arzu Karkın’ın tartışmasız yetenekleriyle ortaya çıkan işlerle çiftlerimizden bolca teşekkür ve övgü aldık. Siz de Balıkesir dış çekim fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz bize sayfada bulunan numaralardan ulaşabilir, formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.