Mersin Damatlık, Takım Elbise ve Smokin

Artık "Mersin'de damatlık nereden alınır?" diye düşünmene gerek kalmadı, çünkü Mersin damatlık firmalarının tümü Düğün.com'da yer alıyor! Firmaları ve modellerini incele, hemen fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Damatlık Hangi Renk Olmalı?

Damatlık modelleri arasından takım elbise mi yoksa bir smokin mi giyeceğinize karar verdikten sonra, kıyafetinizin rengini belirleyebilirsiniz. Burada düğününüzü yapacağınız mevsim, düğün mekanı ve düğün konseptiniz önemlidir. Örneğin şık bir otelin balo salonunda bir kış düğünü yapacaksanız, koyu damatlık takım elbiseler sizin için uygun olabilir. Siyah, lacivert, bordo damatlık modelleri tercih edebileceğiniz renkler arasında. Eğer sıcak bir yaz günü evlenecekseniz ve bir kır düğünü yapmayı düşünüyorsanız, açık mavi damatlık modelleri ilginizi çekebilir. Özellikle esmerseniz bu tonlar size çok yakışacak. Eğer bir sahil düğünü yapacaksanız, tercihiniz buz mavisi damatlık olabilir. Bir tarihi düğün mekanında evlenecekseniz ve müstakbel eşiniz prenses kesim gibi gösterişli bir model tercih ettiyse, sizin de en az o ağırlıkta bir kıyafet tercihinde bulunmanızı öneririz. Böyle bir düğünde siyah smokin giyebilir, şıklığınızı ve elegan duruşunuzu ortaya koyabilirsiniz.

Mersin’de Damatlık Takım Elbise Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Biliyorsunuz Mersin’de Akdeniz iklimi görülür. Yani yazlar sıcak ve nemli, kışlar ise ılıman geçer. Bu nedenle eğer yazın sıcak aylarında evlenecekseniz, damat takım elbisenizi ince, terletme yapmayacak pamuklu ya da ipekli kumaşlardan seçebilirsiniz. Çok resmi olmayan bir davet verecekseniz keten damatlık takım elbise seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Mersin’de damatlık fiyatları ya da smokin fiyatları konusunda fikir sahibi olmak isterseniz, bu sayfada şehrinizde size hizmet verebilecek firmaları listeleyebilirsiniz. Firmaların profil sayfalarına girerek detaylı bilgiler edinmeyi ve beğendiklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri istemeyi unutmayın.

Tüm İlçeler Damatlık Firmaları

Tüm Şehirler Damatlık Firmaları