Damatlık Mersin

Beymen

Beymen Hakkında

Lüks Perakendenin Adresi…

1971 yılında erkek hazır giyim markası olarak kurulan Beymen, daha sonra bu alandaki iddiasını kadın giyimden ev ürünlerine, çocuk giyimden aksesuara taşıdı. Türkiye’nin ilk lüks perakende adresi olan Beymen, gerek servis ve hizmet anlayışı gerekse mağazacılık deneyimiyle hala alanında öncü olmayı sürdürüyor.

Her zaman ilklere imza atan Beymen, 1987 yılında Türkiye’yi “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” konseptiyle tanıştırdı. Bugün 400’den fazla dünya markasını bünyesinde barındıran Beymen, Beymen Collection ve Academia gibi kendi markalarının yanı sıra dünyanın önde gelen pek çok markasına ev sahipliği yapıyor. Modadaki öncü konumunu, yeniliğe ve yaratıcılığa verdiği değerle koruyor.

Mağazacılık Operasyonu

Beymen bünyesinde bugün farklı mağazacılık anlayışlarını temsil eden ve hizmet veren toplam birçok mağaza konsepti bulunuyor. Başta Beymen, Beymen Club, Beymen Blender ve Beymen Shu mağazaları olmak üzere; Tod's, Dior, Dolce&Gabbana, Etro, Bottega Veneta, Moschino, Christian Louboutin, Brunello Cucinelli ve Marc by Marc Jacobs monobrand butikleri de Beymen operasyonu içinde yer alıyor.

Beymen’in ilk yurtdışı yatırımı olan Beymen Kahire mağazası, Four Seasons Hotel’in içinde toplam 6.000 metrekarelik bir alanda hizmet veriyor.

Beymen’in ikinci yurtdışı yatırımı olan Beymen Erbil mağazası ise, Divan Hotel içinde toplam 1.200 metrekarelik bir alanda hizmet veriyor.

Beymen Koleksiyonları

Beymen markasını taşıyan koleksiyonlar, yıllar içinde mükemmeli yakalamış bir geleneği ve her geçen gün eklenen yeni ürün gruplarıyla, hiç bitmeyen bir değişimi temsil ediyor. Beymen Collection Erkek, Beymen Collection Kadın, Beymen Club ve Academia’nın yanı sıra; Beymen Çanta ve Beymen Eşarp koleksiyonları bu yaratıcı geleneğin temsilcileri olma ayrıcalığını taşıyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Caddesi No:5/6

  • Haritadaki Konumu

    Beymen Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.