Alyans ve Takı Konya

Özboyacı Altın

  • Ürün Çeşitleri
    Alyans

Özboyacı Altın Özellikler

Özellikler
Özel Tasarım El Yapımı Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma

Özboyacı Altın Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleri neler?

Alyans, Bileklik, Gelin seti, Gerdanlık, Kolye, Küpe, Nişan Yüzüğü, Saat, Tamtur, Tektaş

Özboyacı Altın Hakkında

Müşterilerimizle geçmişten geleceğe uzanan bir köprü kuran Özboyacılar Altın Ticaret A.Ş., geçmişin birikimleri ve geleceğin teknolojilerini birleştirerek doğru bir yolda ,sağlam adımlar atarak insana,kaliteye, yeniliğe ve verimliliğe odaklı yönetim stratejisi ile yıllardır süren yolculuğuna hiç durmadan ve her geçen gün gelişerek devam etmektedir.

Takı ve mücevherat sektöründeki önemli bütün markaları bünyesinde bulunduran, sahip olduğu değerleri dünden bugüne taşıyan, yeni trendleri yakından takip eden, tecrübe ve birikimi ile hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini esas tutar.Tüm ürünleri barkodlu ve garantili olup, şeffaf fiyat uygulaması ile müşteri güvenini sağlamayı hedefler.Marka garantisi yanında Özboyacı özel garantisi de sunmaktadır.

Bilgili ve deneyimli bir kadro ile hizmet verdiğimiz mağazalarımız, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiştir. Altın, gümüş, pırlanta, elmas ve inci gibi takı ve mücevherat ürünleri ile erkeklere özel tasarlanmış ürünlerde yer almaktadır.Ayrıca saat, altın yaldızlı hediyelik tablolarda bulunmaktadır.

Başta Altınbaş ve Favori olmak üzere, Zen, Cetaş, Tekin Seyrekoğlu, Roberto Bravo, Original Design, D&G, Nike, Lorus, Romanson, Seiko, Revello gibi sektörün en önde gelen firmalarının koleksiyonlarını siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Özboyacı Altın olarak müşterilerimizin herşeyin en iyisine layık olduğuna inanıyor, müşterilerimizin kendilerini iyi hissetmelerini ve daha iyi ifade edebilmelerini sağlayabilmek, hayatlarına bir farklılık katabilmek adına güvenli alışveriş,zengin koleksiyon ve güleryüzlü hizmet için mağazalarımıza bekliyoruz...

Ekiple Tanışın

  • Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim

  • Adres:

    Adnan Menderes Cad. Kule Site AVM No:59 Selçuklu

  • Haritadaki Konumu

    Özboyacı Altın Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.