Özboyacı Altın


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Özboyacı Altın sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Özellik

  • Özellikler Özel Tasarım, El Yapımı, Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Alyans, Bileklik, Gelin seti, Gerdanlık, Kolye, Küpe, Nişan Yüzüğü, Saat, Tamtur, Tektaş

Hakkında

Müşterilerimizle geçmişten geleceğe uzanan bir köprü kuran Özboyacılar Altın Ticaret A.Ş., geçmişin birikimleri ve geleceğin teknolojilerini birleştirerek doğru bir yolda ,sağlam adımlar atarak insana,kaliteye, yeniliğe ve verimliliğe odaklı yönetim stratejisi ile yıllardır süren yolculuğuna hiç durmadan ve her geçen gün gelişerek devam etmektedir.

Takı ve mücevherat sektöründeki önemli bütün markaları bünyesinde bulunduran, sahip olduğu değerleri dünden bugüne taşıyan, yeni trendleri yakından takip eden, tecrübe ve birikimi ile hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini esas tutar.Tüm ürünleri barkodlu ve garantili olup, şeffaf fiyat uygulaması ile müşteri güvenini sağlamayı hedefler.Marka garantisi yanında Özboyacı özel garantisi de sunmaktadır.

Bilgili ve deneyimli bir kadro ile hizmet verdiğimiz mağazalarımız, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiştir. Altın, gümüş, pırlanta, elmas ve inci gibi takı ve mücevherat ürünleri ile erkeklere özel tasarlanmış ürünlerde yer almaktadır.Ayrıca saat, altın yaldızlı hediyelik tablolarda bulunmaktadır.

Başta Altınbaş ve Favori olmak üzere, Zen, Cetaş, Tekin Seyrekoğlu, Roberto Bravo, Original Design, D&G, Nike, Lorus, Romanson, Seiko, Revello gibi sektörün en önde gelen firmalarının koleksiyonlarını siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Özboyacı Altın olarak müşterilerimizin herşeyin en iyisine layık olduğuna inanıyor, müşterilerimizin kendilerini iyi hissetmelerini ve daha iyi ifade edebilmelerini sağlayabilmek, hayatlarına bir farklılık katabilmek adına güvenli alışveriş,zengin koleksiyon ve güleryüzlü hizmet için mağazalarımıza bekliyoruz...
.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi SÜMERYA UYSAL, Munise Ogec Adres Adnan Menderes Cad. Kule Site AVM No:59 Selçuklu
Selçuklu,
Özboyacı Altın ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Özboyacı Altın hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap