Alyans ve Takı Konya

Keleş Kuyumculuk

Keleş Kuyumculuk

Keleş Kuyumculuk Özellikler

Özellikler
Özel Tasarım El Yapımı Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma

Keleş Kuyumculuk Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleri neler?

Alyans

Keleş Kuyumculuk Hakkında

Firmamız, 2008 yılı ocak ayında yaklaşık 10 yıllık deneyimimize dayanarak kurulmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana mesleğimizde yenilikçi çalışmayı benimsemişizdir.

Sürekli değişen ve gelişen, öğrenme çerçevesi içinde olan meslek dalımızda amacımız ,müşterilerimizin tek tek kendi kişilik , kültür, tarz ve kariyerlerine göre makul fiyatlarla yatırım veya takı amaçlı altın işlemlerinde güvenilir bir tercih olabilmektir.

Takı ve mücevherat sektöründeki önemli bütün markaları bünyesinde bulunduran, sahip olduğu değerleri dünden bugüne taşıyan, yeni trendleri yakından takip eden, tecrübe ve birikimi ile hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini esas tutar.Tüm ürünleri garantili olup, şeffaf fiyat uygulaması ile müşteri güvenini sağlamayı hedefler.Marka garantisi yanında keleş kuyumculuk özel garantisi de sunmaktadır.

Firmamız, yenilikçi ürün yelpazesi ve tecrübeli kadrosu ile kısa zamanda saygınlık başta olmak üzere kazanımlar edinmiş ve başarılı bir profil çizmiştir.

Halen 2011 yılında tadilat yaparak büyüttüğümüz mağazamızda siz değerli müşteri ve dostlarımıza hizmet vermekteyiz.

Öncelikli hedefimiz; sektörümüze ve konya'mıza değer katmaktır.

prensip olarak herzaman güleryüzlü ve samimi ilişkiler kurmayı hedeflemişizdir, bizim için ticari karlılık ikinci plandadır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Şükran Mahallesi Tevfikiye Daddesi No:75/a Meram

  • Haritadaki Konumu

    Keleş Kuyumculuk Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.