Keleş Kuyumculuk*

Keleş Kuyumculuk
Firmamız, 2008 yılı ocak ayında yaklaşık 10 yıllık deneyimimize dayanarak kurulmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana mesleğimizde yenilikçi çalışmayı benimsemişizdir.

Sürekli değişen ve gelişen, öğrenme çerçevesi içinde olan meslek dalımızda amacımız ,müşterilerimizin tek tek kendi kişilik , kültür, tarz ve kariyerlerine göre makul fiyatlarla yatırım veya takı amaçlı altın işlemlerinde güvenilir bir tercih olabilmektir.

Takı ve mücevherat sektöründeki önemli bütün markaları bünyesinde bulunduran, sahip olduğu değerleri dünden bugüne taşıyan, yeni trendleri yakından takip eden, tecrübe ve birikimi ile hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini esas tutar.Tüm ürünleri garantili olup, şeffaf fiyat uygulaması ile müşteri güvenini sağlamayı hedefler.Marka garantisi yanında keleş kuyumculuk özel garantisi de sunmaktadır.

Firmamız, yenilikçi ürün yelpazesi ve tecrübeli kadrosu ile kısa zamanda saygınlık başta olmak üzere kazanımlar edinmiş ve başarılı bir profil çizmiştir.

Halen 2011 yılında tadilat yaparak büyüttüğümüz mağazamızda siz değerli müşteri ve dostlarımıza hizmet vermekteyiz.

Öncelikli hedefimiz; sektörümüze ve konya'mıza değer katmaktır.

prensip olarak herzaman güleryüzlü ve samimi ilişkiler kurmayı hedeflemişizdir, bizim için ticari karlılık ikinci plandadır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

Evleneceklere Destek Hareketi
Keleş Kuyumculuk ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Keleş Kuyumculuk hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap