Yılbaşı Gecesi İçin Romantik Evlilik Teklifi Fikirleri

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:15 dakika

29.06.2020

Evlenme kararı verip, evlilik teklifi ile ilgili her şeyi inceledin. Şimdi ise işte en tatlı anlar için bir kaç eğlenceli evlilik teklifi önerisi...

Beyler, düğün hazırlıklarının start alması için yapmanız gereken basit harekete sıra geldi.Evlilik teklifini uzun süredir kafanızda evirip çeviriyor, ama doğru zamanı bir türlü kestiremiyorsanız, yılbaşı gecesi sizin için bulunmaz bir fırsat olabilir.

Evlenme teklifi

Dans etmek için dışarı çıkın ve önceden anlaştığınız DJ ya da grupla anlaşın. Dans pistinde sevgilinize evlenme teklif etmek üzere mikrofonu ödünç alın.Önceden anlaştığınız bir sokak sanatçısına içinde sevdiğinizle birlikte sizin olduğunuz bir karikatür çizdirin.Konuşma balonlarında ise “ Benimle evlenir misin?” sorunuza sevgiliniz “Evet!” şeklinde cevap veriyor olsun. Takılarını sakladığı kutuyu bulun ve ona farkettirmeden içindekileri çıkartıp yerine tektaş yüzüğünü koyun. Evden çıkmadan hazırlanmak için kutuyu açtığında harika bir sürprizle karşılaşacak!

Gelin takıları

Küveti doldurun ve içine koyduğunuz mumun etrafına sarılmış bir kurdeleye yüzüğü tutturun. Salondan banyoya kadar takip etmesi gereken yol boyunca gül yaprakları serpiştirin. (Küvetin tıkacını iyi kapattığınızdan emin olun!)

O uyurken yüzüğü eline takın.Şampanya ve çilekler eşliğinde onu uyandırın.Önce bu romantik ikram için çok sevinecek fakat asıl sürpriz elindeki yüzüğü farkettiğinde olacak.

Takı

Ona leziz hediyelerden oluşanbir sepet hazırlayın.Sepette en sevdiği çikolata, taze çekilmiş kahve, küçük bir şişe şarap ve içinde yüzüğünün bulunduğu kutu olsun. Yemeğe gittiğiniz restoranın şefiyle anlaşıp tatlı tabağının kenarına çikolata sosuyla “ Benimle Evlenir misin?” yazdırın.

Evlenme teklifi

Karanlıkta parlayan fosforlu harflersatın alıp bunlarla tavana teklifinizi yazın. Gecenin en romantik anında ışıkları söndürüp sürprizin farkedilmesini bekleyin.

Adam Asmaca oyunu oynayarak teklifinizi yapın

Sevimli bir oyuncak kedi ya da köpek yavrusu alın ve yüzüğü onun boynuna iliştirin.

Evlenme teklifi

Yılbaşı Gecesi için Oteller

Yılbaşı Gecesi için Restoranlar

Düğün Mekanları

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Sıradaki Makaleler

Diğer makaleleri de görüntüleyin

1 yorum

AG

Aydan Güreli

27/10/2014

hepsi çok güzel fikirler ama yılbasında olmasa daha beklenmedik olur. cunku yılbası klasiktir zaten teklif bekleyenler için. :)