1.500 - 2.000 TL
50 - 150 Kişi
500 - 750 TL
100 - 250 Kişi
2.000 – 3.000 TL
50 - 150 Kişi
500 - 750 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Urla Otel Düğünleri

Çok çeşitli tarzlara hitap edebilen oteller Urla’da her aralıktaki bütçeye uyabilecek alternatifler sunuyor. Yemekli, yemeksiz ya da kokteylli fark etmeksizin, bu otellerde her konseptte düğün yapabilirsiniz. Satın aldığınız düğün paketlerine dahil birçok hizmet ile hem düğün hazırlık süreciniz hem düğün gününüzde rahat edeceksiniz. Daha detaylı bilgi almak için mekanlarla iletişime geçebileceksiniz.

Otel düğünlerinin sundukları hizmetler,davetlilerinizle beraber doyasıya keyif almanızı sağlayacak. Her türlü kapasiteyi misafir edebilen oteller burada bulunuyor. Kokteyl düğünleriniz için de unutulmaz bir akşamı sunabilirler. Sevdiğiniz ile sonsuza kadar evet diyeceğiniz düğün gününüz için en uygun mekanları fiyatları ve hizmetleri ile sıralıyoruz.

Urla Otel Düğünlerinin Fiyatları

Urla’da talep edilen hizmet ve menü üzerinden kişi başı ayarlayıp, davetli sayısı ile çarparak fiyatlar hesaplanır. Otellerde size söylenen temel fiyatın üstüne arzu ettiğiniz havai fişek, tekne turları ve yer volkanı gibi ekstralar da isterseniz eklenecektir. Arzu ettiğiniz mahalleye, manzaraya ve fiziksel özelliklere göre de otel düğünlerinin fiyatları şekillenecektir.

Ayrıca hafta içi düğünler, hafta sonuna göre daha bütçe dostu olur. Yemeksiz veya kokteyl düğünleri de yemekli düğünlere göre daha düşük fiyatlar ile anlaşmanıza yardımcı olabilir. Yemekli düğünler için ise kırmızı et yerine beyaz et menüsü tercihi otellerde daha uygun maliyetlidir. Tarih, davetli sayısı ve ikramlara karar verdiğinizde net fiyata ulaşabileceksiniz.

Urla’da oteller her çiftin bütçesine uyabilmektedir. Kendi zevkleriniz ve hassasiyetleriniz ışığında düğün yerleri arayabilirsiniz. Buradaki oteller, her bütçe ile zevke uygun olabilir. Sıklıkla tercih edilen marin konseptli düğünler de erken rezervasyon sayesinde uygun fiyatlı olabilir. Otel düğünlerinizi Urla’da planlanmadan önce mekanla iletişime geçebilirsiniz.

Otel Düğünleri Urla’da Nasıl Hizmetler Sunarlar

İzmir’in çeşitli ilçeleri arasında çiftler arasında en popüler yerlerden biri olan Urla’da düğün paketleri oldukça bütçe dostu ve geniş hizmet içeriklidir. Tek çatı altında verecekleri kaliteli hizmetler sayesinde en bütçe dostu düğünleri yapmak mümkün olabilir! Ekstra taleplerinizi de mekanlar sağlayabilir. Düğün için otellerde verilecek asıl hizmetlerin bir kısmına gelin beraber göz atalım:

Ayrıca Urla’da otel düğünlerinin fiyatlarına dahil olan birçok hizmet sıralanabilir. Bu hizmetler organizasyon sorumluları tarafından her adımında kontrol ederek profesyonellikle size sunulacaktır. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra canlı müzik ve dans grupları gibi ekstra eğlenceler de isterseniz bunları paketinize ekleyebilirler. Ekstra taleplerinizi düğünden önce organizasyon sorumlularına bildirebilirsiniz.

Urla Otel Düğünleri Planlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İzmir şehrinin popüler ilçelerinden Urla’da düğün yapmak isteyenlerin ilk dikkat etmesi gereken özelliklerden biri düğün yerinin fiziksel koşulları. Eğer kapalı bir alan özelliği gösteren bir otelde düğün istiyorsanız, araştırırken mekanın havadarlığından emin olabilirsiniz. Ferah bir düğün alanı için ise mekanın havalandırmasının kalitesi ve aydınlık oluşu önemlidir. Görüş açısını kapatan kolonların olmamasına dikkat edebilirsiniz.

Eğlence hizmetlerinin içeriğine de dikkat edebilirsiniz. Orkestraya uygun sahne sisteminin mekanda mevcut olduğunun bilgisini de alabilirsiniz. Dilerseniz profesyonel DJ olup olmadığını da sorabilirsiniz. Özel çalma listeleri olan DJ’ler ile çalışabilir ya da dünyaevine girerken kendi favori şarkılarınız eşliğinde eğlenebilirsiniz.

Otellerde yemekli düğünlerde ön tadım yapmaya dikkat edin. Satın aldığınız düğün paketinde olacak yemeklerin içeriklerine karar verin, beğenmediklerinizi çıkarın. Düğün yemeğinizin et içermesine, nasıl servislerle olacağına, içeceklerin türüne ön tadım yaparak karar verebilme imkanınız olduğunu hatırlatalım. Urla’da otellerde düğününüz yemekli değil kokteylli olacaksa da atıştırmalıklara önceden bakma şansınız varsa göz atabilirsiniz.

Otel Düğünleri Urla’da Yapılırken Dış Çekim İmkanı

Deniz manzaralı ve sahile sıfır çok sayıda otel Urla’da hizmet vermektedir. Bu manzaralı Urla otelleri aynı zamanda dış çekim şansı da tanıyabilirler. Düğününüzden önce deniz manzarasına nazır alanları dış çekim yapabilirsiniz. Ayrıca marin konseptli düğün alanları da fotoğraf çekimine uygunlardır. Bu tarz mekanlardaki fotoğraf çekilme alanları da oldukça keyifli pozlara sahip olmanızı sağlayacaklardır.

Ege Denizi’nin gece ışıklarını izleyebileceğiniz teraslara sahip alanlar ve Urla’nın doğa güzelliklerine tanık olabileceğiniz otellerde düğün yapabileceksiniz. Çeşitli manzaraları ve bütçe dostu teklifleri ile Urla’da otel düğünleri çiftleri çok memnun etmektedir. Siz de hemen iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri