Havuz başındaButik düğüne uygunRustik süslemelerMenü tadımıCanlı müzikKolay ulaşımButik otel

20 - 100 Kişi
3.000 TL'den fazla
İncele

Deniz kenarındaModern ve ihtişamlıMenü tadımıJimmy-jibSahne ışık sistemiGeniş otopark5 yıldızlı otel

100 - 2500 Kişi
2.000 – 3.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Selçuk Kayserkaya Dağ Evleri Hotel

50 - 250 Kişi
750 - 1.000 TL

Selçuk Palm Wings Ephesus Hotels

100 - 875 Kişi
500 - 750 TL

Selçuk Richmond Ephesus Resort

100 - 625 Kişi
500 - 750 TL

Selçuk Hitit Hotel&Restaurant

100 - 625 Kişi
250 - 500 TL

Selçuk Güllü Konakları

50 - 150 Kişi
2.000 – 3.000 TL

Selçuk Yedi Bilgeler Otel

100 - 250 Kişi
750 - 1.000 TL

Selçuk Salkım Konakları

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Selçuk Otel Düğünleri

Selçuk, eşiniz ile sonsuza kadar evet demek için çok çeşitli otellere ev sahipliği yapmaktadır. Selçuk’ta otel düğünleri her türlü kapasitedeki misafir grupları ile yapılabilir. Davet alanlarının tasarımları her zevke uyabilen alternatifler ile düzenlenmektedir. Pek çok bütçe dostu otel Selçuk’ta geniş hizmet yelpazeleri çiftlere en mutlu günlerinde hizmet vermeye hazırlardır.

Otel düğünleri Selçuk’ta yapılırken çiftlerin karşısına çok çeşitli özelliklere sahip mekanlar çıkacaktır. Bunların arasında havuz başı oteller, açılır kapanır tavan özelliği gösteren alternatifler ve panoramik şehir manzaralı mekanlar vardır. Düğün yapılabilecek mekanlarda ayrıca teras, balkon ve bahçe de bulunabilir. Siz nasıl bir otel düğünü hayal ediyorsanız, buna göre araştırma yapmaya başlayabilirsiniz!

Avantajlı Selçuk Otel Düğünleri ile Dünyaevine Girmek

Otel düğünleri yapılırken çiftlerin Selçuk’ta karşılaştığı avantajlardan biri ulaşım kolaylığıdır. Merkeze yakın, bütçe dostu ve popüler otel düğünleri mekanları mevcuttur. İster toplu taşıma ister özel araç ile kolaylıkla ulaşılabilecek otelleri, Selçuk’ta semtlere göre filtreleyerek de seçebilirsiniz. Özel araçlar ile gelecek misafirleriniz için otellerde güvenlikli otopark vale hizmeti de bulunabilmektedir.

Her bütçeye uygun seçenekler çiftlere Selçuk’ta sunuluyor! Bölgesinin en bütçe dostu ilçelerinden biri olan Selçuk, uygun fiyatlar sunarak unutulmaz düğün organizasyonları düzenlemeye imkan tanır. Bu sayede düşük maliyetler ile hayalinizdeki düğüne kavuşabilirsiniz. Yılın her mevsimi bütçenize uygun düğün davetlerini organize edebileceksiniz. Bütçe dostu otel düğünleri Selçuk’un en popüler mekanlarında yapılabilecektir!

Uygun fiyatları, geniş içerikli paketleri, çeşitli mekan özellikleri ve merkezi konumları ile oteller İzmir Selçuk’ta çiftlere hizmet verirler. Tüm bu faktörleri göz önünde bulundurup karar alabilirsiniz. Daha sonra buna uygun olarak sitedeki filtreleri kullanarak arama yapabilirsiniz. Karşınıza çıkan düğün mekanları ile iletişime geçerek Selçuk’ta dünyaevine girmeye bir adım daha yaklaşabilirsiniz!

Otel Düğünleri Selçuk’ta Nasıl Hizmetler Sunar

Selçuk’ta otellerde hizmet olarak gelin-damat odası verilmektedir. Bu odalar hazırlanıp giyinebilmek için dekore edilmişlerdir. Selçuk otellerinde gelin damat odaları oldukça hijyenik ve konforlulardır. Bu gelin-damat odalarına isterseniz meşrubat ve yemek servisini de ekstra hizmet olarak alabilirsiniz. Ayrıca profesyonel kuaför ve makyaj ekibi ile bu hazırlanma odalarında çalışabilirsiniz.

Servis personellerinin hizmeti de İzmir Selçuk otel düğünleri yerlerinde bulunmaktadır. Davetli sayınıza uygun miktarda olarak bulunacak olan servis personelleri size gece boyu hizmet verebilirler. Yemek ve meşrubat servisini bu uzman ekipler yapacaklardır. Alanında uzman mutfak ekibi tarafından hazırlanmış olan yemekleri, konuklara ikram edecek olan bu servis personelleri otellerde mevcutturlar.

Dünyaevine Selçuk’ta girerken karşılama hostesleri gece boyu destek olacaklardır. Davetli listelerini kontrol ederek herkesin yerleşmesini sağlayacak karşılama hosteslerinin hizmeti de satın alınan paketlere dahildir. Trio ekipleri de keyifli bir karşılama ortamına sahip olmanızı sağlayacaktır. Düğünler Selçuk otellerinde kendi alanlarının popüler ve uzman ekipleri ile çalışarak gerçekleşmektedirler.

Selçuk Otel Düğünleri Ücretleri

İzmir şehrinin en bütçe dostu ilçeleri arasında Selçuk da bulunmaktadır. İlçenin her yerinde her çiftin bütçesine uygun otel seçenekleri bulabilme imkanı vardır. Selçuk’ta düğün organizasyonu yapılan otellerde, fiyatlar genellikle mekan kiralama ya da kişi başı sistemi ile hesaplanmaktadır. Otelin Selçuk Merkez’e göre konumu ve davetli sayısı fiyatları değiştiren en önemli etmenler arasındadır.

Yemekli, yemeksiz ve kokteylli düğünlerin fiyatları da farklı şekillenmektedir. Sizin düğün gününüzde talep ettiğiniz menülere göre fiyat hesaplanacaktır. Yemekli düğün yapmak isterseniz kırmızı et içermeyen menüler, en uygun maliyetli olanlardır. En bütçe dostu seçeneklerden diğeri ise atıştırmalık ve meşrubat servisi dahil olan kokteyl düğünlerini tercih etmek olacaktır.

Selçuk’ta bütçe dostu otel düğünleri yapmak isterseniz, seçtiğiniz güne de dikkat edebilirsiniz. Düğün sezonu haricinde, ilkbahar ve kış dönemlerinde yapılan düğünler oldukça uygun maliyetli olabilmektedir. Aynı zamanda, hafta içi akşamları da çiftlerin bütçelerini zorlamayan seçeneklere sahiptir. Düğün gününüz için geç kalmadan karar alabilirseniz, erken rezervasyon fırsatlarından da faydalanabilirsiniz!

Otel Düğünleri Selçuk’ta Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Misafirlerin gece boyu görüşünü engellememesi için kolonsuz mekanlar tercih edebilirsiniz. Masaların sıkışık olmamasına, dans pistinin açıklığına ve gelin-damat masasının yerine Selçuk otellerinde dikkat edebilirsiniz. Kapalı alan özelliği gösteren oteller seçerken, havadar bir mekan olup olmadığına önem gösterebilirsiniz.

İzmir Selçuk’ta dünyaevine girerken mekanın özelliklerine ve alanın konseptine dikkat edin. Konsept ve mekan hakkında gereken bilgileri, mekan işletmecisine sorarak öğrenebilirsiniz. Kolesterol ve diyabet hassasiyeti olan konuklar için ek menüler talep edebilirsiniz. Selçuk’taki otellerin her türlü davetliye uygun olabilecek alternatifleri olduğunu hatırlatırken, sizin seçimlerinize göre organizasyonun düzenlenebileceğinin ifade edelim.

Özel gereksinimli veya yaşça büyük misafirlerinizin düğün organizasyonuna rahat ulaşımı adına, otellerde asansör ve rampa olduğuna dikkat edebilirsiniz. Konuklarınızın memnuniyeti adına bebek odasının mevcut olduğu hakkında da bilgi alabilirsiniz. Her türlü misafirin ihtiyacını karşılayacak oteller Selçuk’ta bulunmaktadır. Otellerde organizasyon sorumlusundan her koşulda yardım isteyebileceğinizi de not düşelim.

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri