DoubleTree by Hilton İzmir Airport
5,0
(16 Yorum)
7. yıl
Gaziemir

Modern ve ihtişamlıAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıMenü tadımıCanlı müzikSahne ışık sistemiBride partyGeniş otopark

50 - 450 Kişi
1.000 - 1.500 TL
İncele

Diğer Firmalar

30 - 800 Kişi
1.000 - 1.500 TL
100 - 450 Kişi
1.000 - 1.500 TL
100 - 250 Kişi
500 - 750 TL
100 - 875 Kişi
1.000 - 1.500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gaziemir Otel Düğünleri

İzmir'in merkez ilçelerinden biri olan Gaziemir pek çok modern yapının ve çeşitli imkanların sunulduğu kapsamlı bir bölgedir. Bu popüler şehrin merkezinde oluşuyla Gaziemir'de pek çok otel bulunur. Sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle Gaziemir otelleri pek çok çiftin düğün organizasyonlarını gerçekleştirmek istediği yerler arasındadır. Burada bir salon düğünü ya da sade bir restoran düğünü tertip edebilirsiniz.

Otel düğünleri Gaziemir ilçesinde geniş yelpazede sunulan hizmetleri kapsar. Dilediğiniz şekilde bu hizmetlerden faydalanabilmek için beklentilerinize uyuşan bir otel bulmanız önemlidir. Manzaralı bir düğünü ya da gösterişli dekorasyonuyla öne çıkan bir düğünü gerçekleştirmeniz için buradaki fırsatları değerlendirebilirsiniz. Gaziemir otelleri aynı zamanda bahçeli alanlarıyla açık hava düğünleri için de ideal ortamı sunabilir.

Gaziemir'deki otellerin havuz başları masal gibi bir düğünü gerçekleştirmek için harika atmosferi oluşturur. Misafir sayısına göre otellerin etkinlik alanlarının kapasitelerini karşılaştırarak size en uygun seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca oteller sundukları farklı hizmet kapasiteleri ve içerikleriyle de her çiftin bütçesine zevkine ve ihtiyacına uygun opsiyonlarla öne çıkıyor. Size uygun mekanı bulmanız Gaziemi!dede çok kolay!

Gaziemir'de Otel Düğünlerinin Fiyatları Nasıl?

Bir düğün organizasyonunu fiyatını belirleyecek pek çok farklı değişken olduğunu söyleyebiliriz. Bu değişkenlere karar vermeden önce bir taban ya da tavan fiyatı belirtmemiz bu yüzden zor ancak, fiyat konusunda belirleyici olan konuları gözden geçirerek sizin için en uygun fiyatlı düğünü tertip etmeniz mümkün. Örnek vermek gerekirse, davetli sayısı üzerinden stratejik bir hamle izleyebilirsiniz.

Düğün mekanları genellikle fiyatlandırmayı kişi başı ücretlendirme tarifesiyle yapar. Bu demek oluyor ki çağıracağız her misafir için ayrı bir hizmet ücreti ödemeniz gerekir. Bu yüzden bu tip bir düğün yaparak kalabalık bir gruba ağırlamaktan daha masrafsız bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca otelden temin edeceğiniz hizmet, misafirlerinize ikram edilecek yiyecek ve içecekleri de kapsamaktadır. İkramları mütevazı seçimlerle donatarak indirimli bir fiyat ödeyebilirsiniz.

Fiyatları belirleyen bir diğer önemli konuysa düğünün gerçekleşeceği tarihtir. Talebin yüksek olduğu yoğun sezonlar genellikle yüksek fiyatlandırmalar talep eder. Yaz ayları akşam saatleri ve hafta sonları genellikle talebin yoğun olduğu zaman aralıklarıdır. Düğünü sezon öncesi veya sonrası veri gül hafta içi bir günde, gündüz saatlerinde tertip etmeliyiz toplam ücrette ciddi bir düşüş gözlemlemenize sebep olacaktır.

Gaziemir Otellerinin Düğün Paketlerinin İçeriği Nasıl?

Düğün organizasyon şirketleri çiftlerin bu özel günlerinde kusursuz bir deneyim yaşamaları için ihtiyaç duyabilecekleri her detayın eklendiği düğün paketleri hazırlarlar. Bu paketlerin içeriği her otele göre farklılık gösterebilir. Ancak genel olarak bir düğünün olmazsa olmazı diye nitelendirebileceğimiz detaylar çoğu mekan tarafından karşılanır. İşte paket içeriğinde bulunan hizmetlerden bazıları:

Gaziemir Otelleri Düğün Konseptleri Seçenekleri

Dilerseniz otellerin terasında bulunan restoran ve etkinlik alanlarında muhteşem Ege Denizi’ni izleyerek masal gibi bir düğün organize edebilirsiniz. Ya da otellerin geniş balo salonlarında göz alıcı tasarımlarla ışıldayan bir düğünün yıldızı olabilirsiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz tema her ne ise profesyonel organizatörler tarafından uygun tasarım yapılacaktır.

Dilerseniz bir kır düğünü konseptini otellerin bahçeli alanlarında gerçekleştirebilirsiniz. Beyaz tüller, ahşap dekorlar ve çiçeklerin eşliğinde ferah ve yenileyici enerjiyle kendinizi ve sevdiklerinizi donatabilirsiniz. Havuz başında gerçekleşecek bir düğün, leziz kokteyller ve uygun müzik birlikteliğiyle zarif ve unutulmaz bir organizasyona imza atmanızı sağlayabilir. Geleneksel konseptlerin dışında otantik ya da fütüristik bir tema da tercih edebilirsiniz.

Gaziemir ilçesindeki oteller çiftleri memnun edebilmek için farklı görsel şölenler, temalar, hizmetler ve tasarımlarla her hayali gerçek kılmaya aday. Beklentilerinizi karşılayacak olan oteli bulabilmeniz için çalışmalara erken başlamanızı tavsiye ediyoruz. Her otelin etkinlik alanları ve kapasiteleri birbirinden farklı olduğu için misafir sayınızı, ikram taleplerinizi ve düğünün zamanını belirlemeniz seçim sürecinde yardımcı olacaktır.

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri