Oteller İzmir

Mia City Hotel

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  1.000 - 1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mia City Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Mia City Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Mia City Hotel Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Mia City Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Mia City Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Mia City Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Mia City Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Mia City Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mia City Hotel 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Mia City Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mia City Hotel düğününüz için yemek servisi, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Mia City Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mia City Hotel düğün dışında açılışlar, nişan, parti, kurumsal etkinlikler, doğum günü, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, sünnet düğünü, kına, baby shower ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mia City Hotel Hakkında

Turuncu Çember Hijyen Sertifikalı Mia City Hotel İzmir pırıl pırıl odaları ve salonlarıyla davetlerinize ev sahipliği yapıyor. Profesyonel isimlerden oluşan çalışan kadrosu yemek menülerinden, organizasyona kadar kaliteli işler ortaya konulmasında belirleyici rol oynuyor. Pek çok kez Müşteri Memnuniyeti Ödülü’ne layık görülmemiz başarılı ve beğenilen bir otel olduğumuzun ispatı sayılabilir. Şehrin hareketli, merkezi bir noktasında yer almamız ulaşım konusunda konuklarımıza kolaylık sağlıyor.

Davet Alanları

Açık ve kapalı alan alternatiflerimizle salon veya kır düğünü isteyen çiftlerimizin taleplerine yanıt veriyoruz. Açık havadaki bahçemizin kapasitesi yemekli düğün ve kokteyller kapsamında 500 kişiye ulaşıyor. Kapalı alanımızda aynı anda hizmet verebildiğimiz kişi sayısı 300. Mekanımız yalnızca bu 2 mekandan ibaret sanmayın, düğün sonrası eğlenceli dakikalarınıza after party alanımızda devam edebilirsiniz.

Dekorasyon

Modern ve göz alıcı dekorasyonumuzla davetlilerimiz kendini lüks bir alan tasarımı içinde buluyor. Yuvarlak masalarımız için siyah veya beyaz örtüler kullanıyoruz. Şeffaf napolyon ve siyah örtülerle giydirilmiş klasik sandalye modellerimiz mevcut. Masalarımıza canlılık katan aksesuarlarımız arasında etrafı boncuklu cam veya metal suplalar, akvaryum ve kadeh mumluklar, gösterişli vazolar içine konulan renkli çiçekler, gümüş çok kollu şamdanlar, numaratörler yer alıyor.

Hizmetler

Mia City Hotel düğün salonunun sunduğu hizmetleri genel hatlarıyla birlikte inceleyelim. İhtiyaç duyacağınız tüm eşyaları bulabileceğiniz odalarımızda 150 kişilik konaklama fırsatı sağlıyoruz. Davetlere şahsi araçlarıyla katılan konuklarımız için 100 araç kapasiteli otoparkımız ve vale hizmetimiz mevcut. Şeflerimizin sizin için hazırladığı menülerin tadına bakabilirsiniz. Türk ve dünya mutfağından lezzetlerle davetiniz için istediğiniz menüyü oluşturma imkanımız var. Otelimizde gerekli hazırlıklar titizlikle yürütülüyor ancak dışarıdan organizasyon, catering firmasıyla çalışmak isteyen çiftlerimizin önünü kesmiyoruz.

Kaliteli ve kapsamlı hizmet seçenekleri arayan gelin damatlarımıza Mia City Hotel Gaziemir’i düğün mekanları listesinin başına yazmalarını tavsiye ediyoruz. 5 yıllık sektör serüvenimizde ciddi başarılara imza attık ve İzmir’deki oteller arasında adımızdan övgüyle bahsettirme amacımıza ulaştık. Otelimizde gerçekleşen düğünlerde verilen hizmetlere, fiyat skalasına dair aklınıza takılanlara iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize ulaşarak cevap bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Pazarlama Sorumlusu

 • Genel Müdür

 • Diğer

İletişim

 • Adres::

  Dokuz Eylül Mahallesi, Akçay Caddesi No:115, 35410 İzmir/ Gaziemir

 • Haritadaki Konumu

  Mia City Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.