Beyaz Saray Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Beyaz Saray Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Beyaz Saray Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Beyaz Saray Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Beyaz Saray Restaurant Sık Sorulan Sorular

Beyaz Saray Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Beyaz Saray Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Beyaz Saray Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Beyaz Saray Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Beyaz Saray Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Beyaz Saray Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Beyaz Saray Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Beyaz Saray Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Beyaz Saray Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, bayi toplantısı, doğum günü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Beyaz Saray Restaurant Hakkında

1996 yılından beri damak zevkinizi değiştirmek için Beyaz Saray Restaurant Kayseri’de hizmet veriyor. Grup yemekleri ya da ailenizle birlikte bir yemek için profesyonel bir hizmet veriyoruz.

Kayseri’nin seçkin lezzetleriyle buluşturuyoruz misafirlerimizi. Yedikçe damağınızda kalan tat çok hoşunuza gidiyor. Sadece Kayseri değil Türkiye mutfağından da lezzetleri paylaşıyoruz. Üstün hizmet anlayışıyla çalışıyor güler yüzlü bir hizmet veriyoruz. Garsonlarımızdan mutfak personelimize kadar her biri alanlarında oldukça profesyonel ve hijyene oldukça dikkat ediyor. Bir restoranının olmazsa olması hijyendir. İlk dikkat edilmesi gereken nokta. Bu yüzden bu konuya oldukça eğiliyor, yapılması gerekeni her zaman yapıyoruz.

Şık restoranımız nikah sonrası yemek organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Yakın çevreniz veya aileniz ile birlikte böyle özel bir günü paylaşmak istiyoruz. Buna yakışan özel bir hizmet ve kalitedir. Bu doğrultuda çalışıyoruz. Mutluluğunuz için detaylarla ilgileniyoruz. Organizasyonunuz öncesi bir araya gelmeyi tercih ediyoruz. Çünkü bu sayede öncesinde menü tadımı yapabiliyor hatta değişiklikler de gerçekleştirebiliyorsunuz. Tadım yapabilmek çok önemli bizim için. Çünkü nikah sonrası yemek söz konusu olduğunda organizasyon gibi yemeklerde size özel olmalı. Bu yüzden beğenmediğiniz bir durum söz konusu olsun istemiyoruz.

Grup organizasyonlarında servis söz konusu olduğunda asla gecikme yaşamıyorsunuz. Başlangıcından tatlısına kadar her şey programlı bir şekilde sunuluyor. Üstelik hijyenik bir servisle… Ayrıca sunumlarımızı da özenle hazırlıyoruz. Bu yüzden hem görsel hem de tat açısından beğeneceğiniz bir menü sunuyoruz. Zaten bu nokta da amacımız memnuniyetinizi kazanabilmek. Bunu başardıktan sonra gerisi çorap söküğü gibi geliyor.

Kayseri’de nikah sonrası yemeği mekanları arayışındayız. Hem konseptinize hem de damak zevkinize uyan bir restoran arıyorsunuz. Tam yerine denk geldiniz. Bizimle iletişime geçebilmeniz için de yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Böylece böyle güzel bir yemeği birlikte planlayabiliriz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Mahallesi Millet Caddesi No: 8 Melikgazi / Kayseri

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Beyaz Saray Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.