Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yemekli Düğünlerde Oturma Düzeni Nasıl Olmalı?

Yemekli düğünlerde masa ve oturma düzeni büyük önem taşır. Masanızın dekorasyonu için seçeceğiniz şamdanlar, çiçekler ve diğer süslemelere karar verirken masanızın boyutu ve masadaki kişi sayısını göz önünde bulundurarak seçim yapmanızı öneriyoruz. Eğer küçük masalar kullandıysanız, çok büyük masa süsleri seçmeniz konuklarınızı rahatsız edebilir. Böyle süslemeler yemek yerken misafirlerinizin rahatça birbirlerini görüp muhabbet etmelerine engel olabilir. Oturma düzeninizde masalardaki kişi sayısını misafirlerinizin rahatça yemek yiyebileceği şekilde belirlemelisiniz. Kişi sayısının çok olduğu sıkışık masalar, konuklarınızın konforunu büyük oranda düşürecektir.

Yemekli Düğünlerde Menü Seçimi Nasıl Olmalı?

Restoranda bir düğün yapacaksanız misafirlerinize ikram edeceğiniz yemeklerin oldukça önemli olduğunun farkında olmalısınız. Bu yüzden menünüzü belirlerken seçiminizi dikkatli ve herkesin damak zevkine uygun yemeklerden yana yapmalısınız. Örneğin, aile büyüklerinizin olduğu bir konuk listeniz varsa Uzak Doğu restoranında yemekli bir düğün vermek iyi bir seçim olmayabilir. Başlangıç tabağınızda dolma, sigara böreği, havuç tarator gibi farklı aperatifler kullanmanızı öneriyoruz. Ana yemekte misafirlerinize alternatif sunmak hoş olabilir. Alternatifli menü sayesinde misafirleriniz damak zevkine göre beyaz et, kırmızı et ya da sebze yemekleri arasından bir seçim yapma şansı bulur. Menünüze karar verirken tadım testi yapmanızı öneriyoruz. Böylece misafirlerinize ikram edeceğiniz yemeklerin lezzetinden emin olabilirsiniz. Unutmayın, yemekli düğünlerin öne çıkan özelliklerinden biri iştah kabartan menülerdir.

Kayseri’deki iştah kabartan lezzetli yemeklerin bulunduğu restoranlara bu sayfa üzerinden ulaşabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alarak size uygun yemekli düğün mekanını zahmetsizce belirleyebilirsiniz.

Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

Kayseri Restoranlar - Sıkça Sorulan Sorular