Çardak Cafe & Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Çardak Cafe & Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Çardak Cafe & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Çardak Cafe & Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Orman manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Çardak Cafe & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Çardak Cafe & Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Çardak Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Çardak Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Çardak Cafe & Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çardak Cafe & Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Çardak Cafe & Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çardak Cafe & Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Çardak Cafe & Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çardak Cafe & Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, bayi toplantısı, doğum günü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Çardak Cafe & Restaurant Hakkında

Restoranımızda nikah sonrası yemekleriniz için aradığınız tüm özelliklerin olduğunu biliyor muydunuz? Kaliteli hizmet, güler yüzlü bir ekip, uygun fiyatlar ve eşsiz manzarayla birleşiyor, Talas Çardak Cafe ortaya çıkıyor. Müşteri memnuniyeti ilkesinden bir an olsun ödün vermediğimiz restoranımızda, konuklarımızı memnun ağırlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Kayseri’nin Talas ilçesinde yer alan işletmemize özel araçlarınız ve toplu taşıma araçlarıyla rahat bir şekilde gelebilirsiniz. Bünyemizde otopark problemi yaşamayacağınız işletmemizde size sunduğumuz fırsatlar daha içeriye girmeden başlıyor.

Restoranımızda açık ve kapalı bir alan bulunuyor. Bu alanları tercih ederken gelecek kişi sayısına, nasıl bir ortam istediğinize ve hava şartları gibi etkenleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Geniş bir kapalı alanımız bulunuyor. Bu kapalı alanımızın kapasitesinin oldukça fazla olduğunu, kalabalık organizasyonlar için burayı tercih edebileceğinizi söyleyelim. Açık alanımız ise yeşil tonlarıyla, ağaç ve çiçeklerle çevrelenmiş bir bölümden oluşuyor. Tercihinize göre burayı da sizin için hazırlayabiliyoruz.

Bu nikah sonrası yemeklerinize herhangi bir süsleme yapmak isterseniz, organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve geceniz için yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda bir fotoğrafçı da kiralayabilir ve unutulmaz anlarınızı hem fotoğraf hem de video çekimiyle ölümsüzleştirebilirsiniz.

İşletmemiz bu sektöre 2003 yılında giriş yaptı. 15 yılı aşkın süredir hizmet sektöründe olmamızın vermiş olduğu tecrübeyle en özel anlarınızda yanınızdayız. Nikah sonrası yemekleriniz dışında bayi toplantıları, açılışlar, iş yemekleri, kokteyller, doğum günleri ve yıldönümleri gibi özel anlarınızda da bizi tercih edebilirsiniz. Yönetici kadromuz dinamik ekibimizle uyum içinde çalışıyor ve gecenizde hiçbir aksaklık yaşanmamasını sağlıyorlar.

Çardak Talas Kayseri’de birçok işletmeden farklı olarak çok uygun fiyatlarla konuklarını karşılıyor. Bizi tercih etmek ve ayrıntılı bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurabilir ve “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yukarı Mahallesi Atatürk Bulv. No: 341, Talas / KAYSERİ

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Çardak Cafe & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.