Altıntabak Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Altıntabak Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Altıntabak Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Altıntabak Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Altıntabak Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Altıntabak Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Altıntabak Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Altıntabak Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Altıntabak Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Altıntabak Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Altıntabak Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Altıntabak Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Altıntabak Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Altıntabak Restaurant düğün dışında açılışlar, nişan, bayi toplantısı, doğum günü, baby shower, kurumsal etkinlikler ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Altıntabak Restaurant Hakkında

Sevdiklerinizle birlikte lezzetli yemekler yiyerek özel günlerinizi kutlamak istiyor ve keyifli vakit geçirebileceğiniz bir restoran arayışındaysanız sizi Altıntabak Restaurant Kayseri’ye davet ediyoruz.

Lezzetine doyamayacağınız yemek çeşitlerimizle Uzun yıllar boyunca Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde faaliyet gösteriyoruz. Alanında profesyonel ekibimizle birlikte özel günlerinizi eğlenceli ve keyifli şekilde geçirebilmeniz için titizlikle çalıyoruz.

Kayseri’de neredeyiz?

Melikgazi’de bulunan Cumhuriyet Mahallesi ve Millet Caddesinde hizmet veriyoruz. Şehir merkezinde bulunduğumuzdan dolayı misafirlerimize ulaşım kolaylığı sağladığımızı söylemek istiyoruz. Özel araçla, toplu taşıma ve tramvayla restoranımıza rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Toplu ve yemekli organizasyonlar için tercih edilen restoranımızda Nikâh sonrası yemeği, yemekli nişan ve düğün organizasyonu kutlamaları, kurumsal etkinlikler ve doğum günü kutlamaları gibi kalabalık organizasyonları rahatlıkla mekânımızda ağırlayabiliyoruz. Dört mevsim boyunca rahatlıkla gelebileceğiniz restoranımızın gerekli ısıtma ve soğutma sistemi mevcut olduğundan dolayı sorunsuz ve keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Menü içeriğimizde sizi neler mi bekliyor?

Öncelikle işletme politikamız gereği yemeklerde kullandığımız ürünlerin kalitesine önem verdiğimizi söylemek istiyoruz. Güvenilir iş ortaklarımızda temin ettiğimiz ederek yapıma hazır hâle getiriyor ve uygun koşullarda muhafaza ediyoruz.

Menüdeki lezzetlerimiz görenleri mutlu ediyor. Sulu yemeklerde; tas kebabı, haşlama, rosto, kuru fasulye vb. Izgaralarda; kuzu şiş, biftek, Adana, Sivas köfte, piliç kanat vb. spesialler diye adlandırdığımız Kayseri tava, kuzu tandır, Azerbaycan ve Kayseri yemekleri başta olmak üzere sizi şeçkin lezzetlerimizle karşılıyoruz.

Altıntabak Restaurant Melikgazi Kayseri olarak alanında uzman kadromuzla birlikte özel organizasyonlarınızda siz ve davetlilerinizle özel olarak ilgileniyoruz. Tek yapmanız gereken toplu organizasyonlarınızdan önce rezervasyon yaptırmanız.

Rezervasyon ve hizmetlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgi almak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Mahallesi, Millet Cd. No:6, 38350 Melikgazi/Kayseri

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Altıntabak Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.