Nikah Sonrası Yemeği Kayseri

Terass Cafe & Restaurant

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Terass Cafe & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Terass Cafe & Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Terass Cafe & Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Bahçe Balkon Şehir merkezinde Teras After Party alanı
Manzara
Panoramik manzaralı Şehir manzaralı

Terass Cafe & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Terass Cafe & Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Terass Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Terass Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Terass Cafe & Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Terass Cafe & Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Terass Cafe & Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Terass Cafe & Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.

Terass Cafe & Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Terass Cafe & Restaurant düğün dışında parti, doğum günü, sünnet düğünü, baby shower, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan ve kına hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Terass Cafe & Restaurant Hakkında

Uzun yıllardır faaliyette olan restoranımızda yenilenen adımız ve güncellenen hizmetlerimiz ile konuklarımızı ağırlıyoruz. Yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübelerimiz ve meslek hayatında öğrendiğimiz tüm bilgiler ışığında restoranımızı yönetiyoruz. Yönetimimizi kolaylaştıran ve %100 müşteri memnuniyeti sunmamızı sağlayan ekibimiz sayesinde misafirlerimiz tarafından çokça seviliyoruz. İşini severek ve güler yüzlülük ile yapan ekibimiz ile kocaman bir aileyiz. İşinin ehli bu ekip tamamen profesyonellerden oluşuyor ve bu sayede işimizi şansa bırakmıyoruz.

Teras Cafe Restaurant Kayseri’nin merkezi ilçelerinden biri olan Talas’ta bulunuyor. Bu sebeple şehrin her yerinden kolaylıkla ulaşılabiliyoruz. Bunun çok büyük avantaj olmasının sebeplerinden bir tanesi de restoranımızda verdiğimiz bir hizmetle çok büyük uyum sağlaması. Terass ailesi olarak yeni ailelerin kurulmasına katkıda bulunuyoruz. Yani düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz. Üstelik sadece düğünler de değil nişan merasimleri, kına geceleri, bekârlığa veda geceleri, özel veya iş amaçlı toplu yemek davetleri gibi çok sayıda toplu davete kapılarımız açık. Talep eden müşterilerimizin organizasyonlarını memnuniyetle üstleniyoruz.

Aramızda kalsın ama Terass cafe & Restaurant olarak en çok düğünleri sevdiğimiz doğrudur. Çünkü böylesine özel bir gün insanların hayatlarında genellikle sadece bir kez gerçekleşiyor ve bu âna şahitlik etmek bizim için de onur verici. Düğünleri gerçekleştirebildiğimiz hem açık hem de kapalı alan seçeneklerimiz mevcut. Mevsime ve hava koşullarına bağlı olmak ile birlikte dilediğinizi tercih etmekte özgürsünüz.

Restoranımızda yemekli veya yemeksiz olarak düğünler düzenleyebiliyoruz. Eğer yemekli bir organizasyon olacaksa usta aşçılarımız büyük bir özenle yemek ve ikramlarımızı misafirleriniz için hazırlıyor. Dilerseniz hem bütçenize hem de damak tadınıza göre size özel bir menüyü memnuniyet ile hazırlayabiliriz. Daha fazla bilgi edinmek veya fiyat teklifi almak için sayfadaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Tablakaya Mahallesi Atatürk Bulvarı No:230/A 38070 Talas, Kayseri

 • Haritadaki Konumu

  Terass Cafe & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.