Nikah Sonrası Yemeği Kayseri

Kolcuoğlu Restaurant

  • Kişi Başı
    1.500 - 2.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kolcuoğlu Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Kolcuoğlu Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Kolcuoğlu Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Kolcuoğlu Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.500 - 2.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Kolcuoğlu Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.500 - 2.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Kolcuoğlu Restaurant Hakkında

1910 yılında Adana’da sebze halinde başlayan yolculuğumuzu, 1963 yılından beri Adana’nın restoran anlayışının ilk örneklerinden biri olduk. Şimdilerde ise Kolcuoğlu Restaurant, Türkiye’nin dört köşesinde bulunan şubeleriyle hizmet veriyor. İşletme, memnuniyetinizi ilk sırada tutarak mükemmel davetlere ev sahipliği yapıyor. Sadece konuklarına sundukları yemeklerle değil, davetlerinize verdiği önem sayesinde harikulade bir gün geçirmenizi sağlıyor. Nikah sonrası lezzetli yemek davetlerine ev sahipliği yapabileceğiniz Kayseri Kolcuoğlu Restaurant’ın kapıları sizin için ardına kadar açık.

Davet Alanları

Kayseri’nin harika bir noktasında yer alan restoranda 300 ila 500 kişilik davetler rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor. 1 açık ve 1 kapalı davet alanı ile çalışmakta olan mekanda hem içerisi hem de dışarısı mükemmel bir atmosfer sunuyor. Mekanın şahane atmosferi, ferahlığı sayesinde de apayrı bir boyut kazanıyor. Mekan, nikah sonrası yemekleri gibi tüm davetleriniz için harikulade bir alan olarak hizmet veriyor.

Dekorasyon

4 kişilik kare ve dikdörtgen masalar kullanan Kolcuoğlu Restaurant, özellikle bej gibi renklerle hizmet veriyor. Tavandan sarkıtılan avizeler ve bu avizelerden yansıyan sıcak ışık, içeride oldukça romantik bir atmosfer yakalamasını sağlıyor. Masalar, minderli sandalyelerle eşleniyor ve muhteşem bir görüntü elde ediliyor. Beyaz ve kahverengi sandalyelere uygun olacak renkte masa örtüleriyle bezenen masalar, kendine hayran bırakıyor.

Hizmetler

Kolcuoğlu Restaurant, sadece Kayseri’de değil ayrıca İstanbul, Adana, Aksaray, Mersin gibi birçok farklı konumda bulunan şubeleriyle hizmet veriyor. Ses ve ışık sistemleri konusunda eksiksiz hizmet vermekte olan Kolcuoğlu Restaurant, nikah sonrası yemek davetinizde arkada hafif hafif güzel tınılar çalıyor. Canlı müzik konusunda da size destek olabiliyorlar. İlgili personel, gün boyunca sizin yanınızda durarak bütün sorularınızı yanıtlıyor.

Yiyecek / İçecek

Kolcuoğlu Kebap Kayseri dendiğinde akan sular durur denebilir. 1974 senesinde metrelik kebabıyla Türkiye’de bir başarıyla imza atan mekan, özel günleriniz için mükemmel menüler ortaya çıkartıyor. Sadece mezeleriyle dahi damağınıza ayrı bir tat bırakan restoranın ürünleri, işini ciddiye alan güler yüzlü garsonlarımızla masalara getiriliyor. Uzman aşçılar, hijyen standartlarını önemseyerek yemeklerinizi hazır ediyorlar.

Kayseri Kolcuoğlu menü fiyatları konusunda daha detaylı bilgi edinmek isterseniz Kolcuoğlu Restaurant’ın yetkilileriyle iletişim bilgilerimizi kullanarak görüşebilirsiniz. Bu şahane işletme sayesinde hayatınızın en güzel deneyimlerinden birine imza atacağınızdan şüphemiz yok. Adana kebabın en güzel şeklini sofralarınıza kadar getiren Kolcuoğlu Restaurant, nikah sonrası yemeği davetlerinizde de bütün profesyonel kadrosuyla yanı başınızda.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Hacısaki Mah.Alpay Sk.No:20/29-31 Lifos Tower İş Merkezi Altı Dünya Hastanesi Karşısı ,Kocasinan Kayseri

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.