Nikah Sonrası Yemeği Kayseri

Neşve Çay ve Kahve Evi

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Neşve Çay ve Kahve Evi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Neşve Çay ve Kahve Evi Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Neşve Çay ve Kahve Evi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Neşve Çay ve Kahve Evi Sıkça Sorulan Sorular

Neşve Çay ve Kahve Evi düğün fiyatları ne kadar?

Neşve Çay ve Kahve Evi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Neşve Çay ve Kahve Evi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Neşve Çay ve Kahve Evi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Neşve Çay ve Kahve Evi 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Neşve Çay ve Kahve Evi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Neşve Çay ve Kahve Evi düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Neşve Çay ve Kahve Evi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Neşve Çay ve Kahve Evi düğün dışında baby shower, doğum günü, parti, kına, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, nişan ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Neşve Çay ve Kahve Evi Hakkında

2008 yılında ilk mağazamızı Kızılırmak Caddesi’nde Melikgazi Kayseri’de açtık. Türkiye’nin ilk yerli gurme çay-kahve evi olma özelliğini taşıyoruz. Sektörde yerli bir marka olması gerektiğine inanarak bu yola çıktık. Türk kahvesini ve Türk damak tadını ön plana alarak, en kaliteli çay ve kahve zinciri kurmayı hedefledik. Ülkemizde hızla yayılan yeme-içme sektörü içinde yer alarak, zengin kahve, bitki çayları ve diğer sıcak-soğuk içecek menüsüyle hizmet veriyoruz. Kendi üretimimizden çıkan özel lezzetler ve aromaları geliştirerek sektördeki önemli markalar arasında yerimizi kısa sürede aldık. “Herkesin Hayalinde Bir Neşve Açmak Vardır.” Mottosuyla 2009 yılından bugüne kadar Türkiye’nin birçok noktasında konuklarımızla buluşuyoruz. Enfes tatlarımızı yaymaya devam ediyoruz.

2018 yılı itibariyle Türkiye üzerinde 30 şubeye sahibiz. Suudi Arabistan ve Azerbaycan’da birer şubeyle hizmet veren global bir maka haline geldik. Kelime anlamı olarak “Neşe veren-Keyfi veren” anlamına geliyor ve bu anlam ışığında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Eğer Neşve Çay ve Kahve Evi Kayseri olarak ya da diğer illerimiz de düğün gününüzü bizimle paylaşmak isterseniz yandaki form kadar uzağınızdayız. Butik organizasyonlar için kaliteden ödün vermeyen hizmet ekibimizle sizin için çalışıyoruz. Bizimle iletişime geçerseniz eşsiz lezzetlerimiz ile butik organizasyonlarınızı güzelleştireceğimize emin olabilirsiniz. Çalışma prensibimiz ve yenilik takip eden tarafımız sayesinde daha iyisi için her geçen gün çalışıyoruz. İletişime geçip bizden de fikir almanızı istiyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Alpaslan mah. Kızılırmak Cad. 87/A Melikgazi

 • Haritadaki Konumu

  Neşve Çay ve Kahve Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.