Nikah Sonrası Yemeği Kayseri

Kemal Koçak Et Lokantası

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kemal Koçak Et Lokantası Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Kemal Koçak Et Lokantası Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450

Kemal Koçak Et Lokantası Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Kemal Koçak Et Lokantası Sıkça Sorulan Sorular

Kemal Koçak Et Lokantası düğün fiyatları ne kadar?

Kemal Koçak Et Lokantası düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Kemal Koçak Et Lokantası düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Kemal Koçak Et Lokantası kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kemal Koçak Et Lokantası 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Kemal Koçak Et Lokantası Hakkında

“Lezzet Aşkına” mottosuyla misafirlerimize farklı bir lezzet deneyimi yaşatıyoruz. Kemal Koçak Et Lokantası Kayseri olarak 2016 yılında Melikgazi’de hizmete başladık.

Kayseri’nin önce gelen markalarından biriyiz. Şehre birinci sınıf restoran ihtiyacını karşılamak amacıyla faaliyet göstermeye başladığımız gün itibariyle gelişime açık tavırlar sergiledik. Her sene misafirlerimizin memnuniyeti için kendimizi geliştirerek bu sayede kusursuz bir hizmet almalarını sağladık.

Ferah ve sıcak bir atmosferde bulacaksınız kendinizi. Şehrin yoğunluğundan kapalı ve dar alanlarından bunaldıysanız tam da doğru adreste olduğunuzu bildirmek istiyoruz. Restoranımız modern dizaynıyla, yüksek tavanlı olmasıyla ferahlığıyla oldukça ilgi görüyor. Birçok seçeneği bir arada bulabileceğiniz klasik restoran anlayışınızdan ötesinde bir hizmet veriyoruz.

Bünyemizde yemekli kutlamalar için ayırdığımız bir salonumuz bulunuyor. 9 kişilik yuvarlak masaların bulunduğu bu alanımızda özel organizasyonlarınızı gerçekleştirme imkânı da tanıyoruz. Nişan kutlaması, nikâh sonrası aile yemeği etkinliğini, doğum günü ve partileri, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizi lezzetli yemekler yiyerek unutulmaz kılabilirsiniz.

Her damak zevkine uygun lezzetlerimizle karşılıyoruz sizi. Bünyemizde farklı coğrafyaların yemek alışkanlıklarını kendi yorumumuzla sergilediğimiz 4 ana mutfağımız bulunuyor. Döner- İskender, Steakhouse, Gaziantep mutfağı ve geleneksel Kayseri mutfağı olarak adlandırdığımız bu alanlarda istediğiniz yemekleri test etme imkânınız bulunuyor.

Her damak zevkine hitap eden lezzetlerin bulunduğu menü içeriğimizden başlıklar hâlinde bahsetmek gerekirse; başlangıç, burger ve köfteler, salataları beyaz etler, steak, kebap çeşitleri, Kayseri mutfağı, tatlılar ve daha niceleri.

Mesleğimize ve sektörümüze farklı bir şekilde ilgi gösterdiğimizi ve bu bakış açımızı görmeniz için sizi restoranımıza davet ediyoruz. Siz de hizmet detaylarımız ve Kemal Koçak Et Lokantası Kayseri fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Nurihas Mahallesi, Erciyes Bulvarı No:38 Melikgazi

 • Haritadaki Konumu

  Kemal Koçak Et Lokantası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.